Faceci nie mają cellulitu? Dzięki Gandalfowi, wiemy że to mit

Ian Mckellen, znany między innymi z roli czarodzieja "Gandalfa", rozebrał się parę dni temu na scenie w Nowym Jorku. Aktor został w samej bieliźnie nawiązującej do postaci z książki J.R.R. Tolkiena. Publiczność jak i sam Mckellen bawili się świetnie, ale zbliżenia fotoreporterów pokazały, że aktor ma cellulit! Sami zobaczcie.
Ian Mckellen Ian Mckellen 0000584/REPORTER/McBride/face to face

Ian Mckellen

Parę dni temu Mckellen  wystąpił w wyjątkowym przedsięwzięciu. Była to 14. gala "Only Make Believe" - interaktywne przedstawienie dla chorych dzieci. Spektakl odbył się w Nowym Yorku w Bernard B. Jacobs Theatre. Zaskoczenie wszystkich wzbudził Mckellen, który przebierał się na scenie. Aktor pokazał, że ma duże poczucie humoru i dystans do siebie.  Ale nie tylko to dostrzegli fotoreporterzy. Kiedy aktor odwrócił się tyłem do publiczności okazało się, że ma cellulit.

Ian Mckellen Ian Mckellen 0000584/REPORTER/McBride/face to face

Ian Mckellen

Widać, że aktor nie wstydził się na scenie niczego, słusznie?

Sir Ian McKellen performing a quick change on stage at the 14th Annual 'Only Make Believe' Gala at the Bernard B. Jacobs Theatre on November 4, 2013 in New York City.  Credit: McBride/face to face      fot. Face to Face/REPORTER  0000584/REPORTER/McBride/face to face

Ian Mckellen Ian Mckellen 0000584/REPORTER/McBride/face to face

Ian Mckellen

74-letni aktor zaskoczył bardzo oryginalną bielizną. Jak Wam się podoba?

Elijah Wood. Elijah Wood. HENRY LAMB/PHOTOWIRE/BEI / REX F/EAST NEWS/Henry Lamb/Photowire/BEI / Rex F

Ian Mckellen

Ian Mckellen to wielokrotnie nagradzany aktor teatralny, filmowy jak również telewizyjny. Na swoim koncie ma m.in Złoty Glob za rolę w filmie "Rasputin". W 1998 roku otrzymał nominację do Oscara za film "Gods and Monsters". Znany np. jest z roli Gandalfa w serii filmów "Władca Pierścienia" i "Hobbit.

Fot. mat. prasowe