Jessica Alba zarzekała się, że nigdy nie będzie pozować nago, a tymczasem niechcący pokazała...

Jessica Alba to jedna z tych nielicznych aktorek, których raczej nie zobaczymy nago ani w filmie, ani na "przypadkowo" zrobionych przez paparazzi zdjęciach. Gwiazda najwyraźniej woli zachować swoją nagość dla męża Casha Warrena, niż dzielić się nią z fanami. Jak na branżę w której nagie ciało jest jednym z oczywistych atutów, po który się sięga w walce o uwagę widza, to dosyć nietypowe zachowanie.
Jessica Alba Jessica Alba SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Nie będzie się rozbierać

Nie jest przypadkiem, że nagich zdjęć Jessici Alby jak na lekarstwo. Aktorka wiele razy deklarowała swoją niechęć zarówno do rozbieranych scen w filmach, jak i tzw. "ustawek".

Nigdy się nie będę rozbierać - mówi Alba. - Po prostu nie czuję się dobrze nago przy wielu osobach. Nie jestem jedyna. Julia Roberts też się nie rozbiera.

W zasadzie to nie wiadomo, czemu miało służyć podparcie się autorytetem znanej aktorki. Przekaz jest jasny i nie pozostawiający miejsca na domysły. Gdzie indziej uzasadnia swoje stanowisko:

Mogę być seksowna, mogę mieć seksowne ubrania, ale nie mogę być nago. Pochodzę z katolickiej rodziny i nie sądzę, żeby popisywanie się własnym ciałem było dobre.

Jessica Alba looking stunning in a bikini as she continues her Caribbean vacation in St Barths.  Pictured: Jessica AlbaSPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

W związku z tym paparazzi, którym udało się sfotografować nagość aktorki, musieli być wniebowzięci. Jak to, "żelazna", choć seksowna Alba odsłoniła publicznie kawałek swojego ciała?

Jessica Alba Jessica Alba SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Ucieszyła paparazzich

Jessica Alba wybrała się na spacer po SoHo ze swoimi dziewczynkami, 5-letnią Honor i 2-letnią Haven. Aktorce musiało zrobić się gorąco. Przy zdejmowaniu kurtki zahaczyła o koszulę, a spod niej wyłoniła się pierś gwiazdy w przezroczystym staniku... i widok, dotąd zarezerwowany wyłącznie dla jej męża, stał się własnością publiczną, ale najpierw własnością uradowanych paparazzich, którzy zapewne długo nie mogli uwierzyć we własne szczęście.

Przez przezroczystą bieliznę widać było sutek aktorki!

Jessica Alba walks in SoHo with her daughter Honor Marie Warren on Monday, May 6, 2013.   Pictured: Jessica AlbaSPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Jessica Alba Jessica Alba SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Rzadko zalicza wpadki

Jessica Alba nie należy do gwiazd, które często zaliczałyby wpadki, więc przyłapanie jej w takiej sytuacji można nazwać sporym wydarzeniem. Aktorka momentalnie zorientowała się, co się stało i szybko zapięła koszulę. Niektórzy paparazzi mieli więcej szczęścia niż inni i udało im się wykonać zdjęcia lepszej jakości. Widać na nich dużo więcej. Możecie zobaczyć je TU.

Dalsza część spaceru odbyła się już bez specjalnych przygód. Nawiasem mówiąc, aktorce takiej figury po dwóch ciążach, można tylko pozazdrościć!

NON EXCLUSIVE / NO NYC PAPERS SALES May 6th 2013: Jessica Alba and a friend take daughters Haven Garner Warren, Honor Marie Warren to play in the park in New York City, USA ???MANDATORY BYLINE : Pictures by Dave SpencerBULLS

Poza tą wpadką właściwie tylko dwukrotnie można było zobaczyć Jessicę Albę nago. Za pierwszym razem, kiedy hakerzy wykradli jej prywatne nagie zdjęcia, a za drugim razem w gorącej (dosłownie!) scenie z filmu "Maczeta", gdzie widzimy nagą Albę wychodzącą spod gorącego, pełnego pary prysznica. W tym drugim przypadku prawda jednak może rozczarować fanów golizny pięknej aktorki.

To tylko trick na etapie post-produkcji - zdradziła Alba. - Tak naprawdę podczas kręcenia mojej nagiej sceny cały czas miałam na sobie bieliznę.

Jessica Alba

Jessica AlbaYoutube

A tutaj możecie zobaczyć jak w tej scenie wygląda ubrana Jessica Alba.