Królowa kiczu wraca, czyli fatalny strój Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka nigdy nie słynęła z dobrego stylu. Mieliśmy jednak nadzieję, że po urodzeniu córeczki, w krótkiej przerwie od show-biznesu, znajdzie wreszcie dobrego stylistę. Niestety, nie. Skrzynecka wróciła w nowej, równie kiczowatej odsłonie. Zobacz jej ostatni popis i kilka wcześniejszych.
Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. fot. KAPIF

Skrzynecka na premierze Hondy

Na środowej premierze nowej Hondy Civic na Torwarze, aktorka pojawiła się w towarzystwie męża, Marcina Łopuckiego. Założyła futrzaną brązową kamizelkę, zestawiając ją z czarnym t-shitem z błyszczącą aplikacją, obcisłymi jeansami i niesamowicie skracającymi sylwetkę, płaskimi, wysokimi butami. Ci bardziej odważni mówią, że wyglądała jak yeti. Coś w tym jest.

Premiera nowej Hondy Civic, Torwar, 29.02.2012, FOT. WBF

Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. fot. KAPIF

Skrzynecka na koncercie

Niedawno była prowadząca "Tańca z Gwiazdami" wzięła udział w koncercie pod hasłem "Gdy artysta zachoruje". I tutaj również koszmar. Po pierwsze szara czapeczka, z metką na środku. Po drugie szara KRÓTKA sukienka z falbanami, do której dobrała buty w tym samym kolorze. Oczywiście czarne obowiązkowe rajstopki i na dokładkę wisior z kołami . Ktokolwiek by tego nie założył, nie wyglądałby w tym dobrze. Buty standardowo skracają jej sylwetkę, a krótka sukienka odsłania uda. Czapka nadaje śmieszności całej stylizacji. Kto jej to doradził?

Skrzynecka Katarzyna Kasia

Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. fot. KAPIF

Fioletowa Skrzynecka

Zima, wiadomo, nie jest sprzyjająca modowym szaleństwom. Czasami jednak wybór koloru i odpowiedniego kroju może ustrzec przed wpadką. I niestety tym razem Kasia Skrzynecka zaprezentowała się nieciekawie. W prawdzie zaszalała w kolorem i postawiła na fiolet, ale ten kolor zdecydowanie nie jest dla niej. Naszą uwagę zwróciła czapka z diamencikami, nadającymi jej pewnego glamouru. Nie uratowała ona jednak całej stylizacji. Nie wspominając już o butach, które, jak zwykle, nie mają obcasa.

Skrzynecka Katarzyna Kasia

Katarzyna Skrzynecka. Katarzyna Skrzynecka. fot. KAPIF

Kasia Kwiecista

Zanim Kasia Skrzynecka urodziła dziecko, pozwalała sobie na więcej szaleństwa. Nie dość, że nosiła zdecydowanie za krótkie sukienki, to na dodatek w kwieciste wzory, poszerzające jej sylwetkę. W tym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim źle dobrany makijaż i dawno nie farbowane włosy z odrostami. Źle, źle, źle... No i te buty.

  Katarzyna Skrzynecka