Oto pierwsze uczestniczki Top Model

Czy któraś z nich zostanie Top model?
Sylwia Horodyska. Sylwia Horodyska. TVN

Sylwia Horodyska

Internauci wybrali trzy dziewczyny, które ominęły castingi i jako pierwsze dostały się do 50-tki w programie Top Model. Z 50-tki wyłoniona będzie finałowa trzynastka.

Pierwszą uczestniczką jest Sylwia Horodyska. Ma 25 lat, pochodzi z Warszawy i ma 177 centymetrów wzrostu. W rozczulającej rubryczce ''o sobie'' na stronie tvn.pl napisała:

Jestem osobą, która wytrwale dąży do celu. Praca modelki sprawia mi największą przyjemność. Uwielbiam nowe wyzwania i chciałabym osiągnąć sukces.
Aleksandra Domańska. Aleksandra Domańska. TVN

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska to 19-latka z Lublina. Tak jak Sylwia, ma 177 centymetrów wzrostu. O sobie napisała:

Jestem osobą ambitną, zawsze dążę do obranego sobie w życiu celu, potrafię słuchać. Jestem kontaktowa, nie mam problemu z podjęciem się nowych wyzwań. Nie mam życiowego motta, ale staram się postępować według określonych reguł.
Karolina Pytlos. Karolina Pytlos. TVN

Karolina Pytlos

Karolina Pytlos ma 20 lat i pochodzi z Wrocławia.

Moja pasją jest modeling, fotografia oraz dalekie podróże. Marzę o tym, aby zostać TOP Model number two! :) U ludzi cenię sobie szczerość, pracowitość i poczucie humoru.

Ciekawe czy w programie pojawi się dziewczyna, która powie coś ciekawego o sobie... Która z dziewczyn jest najładniejsza? Zagłosuj w naszej sondzie.

Więcej o: