To rzadki widok. Colin Farrell na spacerze z synem przyłapany przez paparazzi. Ależ Henry wyrósł!

Colin Farrell na spacerze z synem? Taki widok to rzadkość! Fotoreporterom udało się przyłapać aktora na "męskim" wyjściu. Henry miał na sobie taki sam kapelusz, co jego tata. Zobaczcie, jak spędzili razem czas.
Colin i Henry Farrell na spacerze Colin i Henry Farrell na spacerze fot. Forum gwiazdy

Colin Farrell na spacerze z synem

Colin Farrell, pomimo wielu obowiązków zawodowych, nie zapomina o tym, aby poświęcić czas swojemu synowi, Henrykowi. Paparazzi przyłapali aktora i 9-latka podczas spaceru w Los Angeles. Panowie wybrali się do pobliskiego Starbucksa i mieli na głowach identyczne kapelusze. Aktor dba o to, aby utrzymać jak najlepsze relacje z synami. Oprócz Henry'ego ma jeszcze starszego, 15-letniego już syna Jamesa ze związku z Kim Bordenave. 

Colin i Henry Farrell na spacerze Colin i Henry Farrell na spacerze fot. Forum gwiazdy

Bliska relacja ojca z synem

Romansem Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem żył cały świat. Para poznała się na planie filmu "Ondine". Kiedy okazało się, że ta znajomość przeistoczyła się w poważny związek, wszyscy im kibicowali.

W 2009 roku Colin i Alicja powitali na świecie syna, któremu dali na imię Henry. I choć po dwóch latach związek aktorów się rozpadł, do dzisiaj utrzymują dobre relacje, a Colin ma z synem znakomity kontakt!

Colin i Henry Farrell na spacerze Colin i Henry Farrell na spacerze fot. Forum gwiazdy

Alicja wychowuje Henry'ego razem z Colinem

W jednym z wywiadów Alicja wyznała, że wraz z Colinem dzielą się opieką nad synem.

Ja go sama nie wychowuję. Mam z jego tatą bardzo dobre relacje i mimo że nie jesteśmy razem, wychowujemy Henia wspólnie w miłości i przyjaźni. Myślę, że to była i jest najlepsza z opcji.

To najlepszy przykład na to, że po rozstaniu można zachować zdrowe relacje!

Colin Farrel i jego syn, Henry Tadeusz Colin Farrel i jego syn, Henry Tadeusz ENAV, OSPO / Forum Gwiazd

Colin jest nadopiekuńczym ojcem?

Colin Farrell wyznał kiedyś w programie Jimmy'ego Kimmela, jakim jest ojcem. Okazuje się, że nadopiekuńczym! Przywołał nawet anegdotę z okresu, kiedy Henry był mały. Aktor zabrał syna do specjalisty bo martwiło go to, że chłopiec jest tak grzeczny.

Wziąłem go nawet do lekarza, by upewnić się, czy aby na pewno wszystko z nim w porządku, ale doktor stwierdził, że dziecko jest po prostu grzeczne - żartował.
Colin Farrell i Henry Tadeusz Farrell na zakupach w Los Angeles, 11 czerwiec 2014
Colin Farrell i Henry Tadeusz Farrell na zakupach w Los Angeles, 11 czerwiec 2014 Forum

Henry interesuje się polityką

Okazuje się, że 9-letni Henry ma już swoje zainteresowania. W jednym z wywiadów Colin zdradził, że jego syn jest ciekawy polityki i interesuje go to, co dzieje się na świecie.

Ostatnio przyszedłem go odwiedzić i w tle leciało akurat CNN z jakimś programem o kampanii wyborczej. Henry był nim bardzo zaciekawiony, a w pewnym momencie zapytał mnie nawet: "Tatusiu, ten pan Donald Trump nie zostanie nigdy prezydentem, prawda?" Nie wiedziałem, co mam mu odpowiedzieć, ale na szczęście sam dodał: Gdybym był głosem, to bym zagłosował na tę panią!
Colin Farrell i Henry Farrell na planie filmu Colin Farrell i Henry Farrell na planie filmu "Pamięć absolutna", lipiec 2011 TODD G / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Todd G / Splash News

Henry będzie aktorem?

Kto wie, być może Henry w przyszłości będzie czynnie uczestniczył w polityce, skoro już dziś ma takie zainteresowania.

A może pójdzie w ślady swoich rodziców i także zostanie aktorem? Jedno jest pewne - kochający go rodzice z pewnością doradzą mu najlepiej.

KS