Była "Ekipa z Newcastle" "z Cardiff", "Jersey Shore". Teraz czas na Warszawę. Poznajcie bohaterów

Rozpoczyna się nowy program MTV - "Warsaw Shore".
Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy Warsaw Shore, Ekipa z Warszawy Plotek Exclusive

Ekipy, Shore itd. Z czym to się je?

W 2009 roku, producent amerykańskiego VH1, Anthony Beltempo wpadł na pomysł pokazania w reality-show całym Stanom, jak wygląda naprawdę styl życia określany jako "Guido". W slangu nazywana jest tak potocznie grupa Italo-Amerykanów i ich potomków, zamieszkujących USA. Pomysł podchwyciło MTV (uznano, że program niezbyt pasuje do profilu VH1). Wprowadzeniem w życie nowej pozycji do ramówki zajęła się producent wykonawczy SallyAnn Salsano, której wcześniej powierzono realizację innego bardzo popularnego tytułu "Zakochaj się w Tili Tequili". Inspiracją dla Salsano był jej wakacyjny wyjazd do w wynajętego domku na Jersey Shore. To właśnie do jednego z domów na tamtejszym wybrzeżu zjechało się także ośmiu uczestników pierwszego programu serii "Jersey Shore" (pol. "Ekipa z New Jersey").

Jersey Shoremat. prasowe

"Siłownia, solarium, imprezy i seks", tak opisywał swój typowy dzień jeden z uczestników "Ekipy z New Jersey". Nie było w tym ani słowa przesady. Niebawem oglądanie tego, jak żyją "Guido", stało się ulubioną rozrywką Amerykanów, a później i całego świata. Niewyjaśnionym fenomenem jest do dziś popularność tego programu. Co ciekawe, gdy leci odcinek "Ekipy" MTV, włączają telewizor nawet osoby, które oficjalnie prezentują inne priorytety niż zamienienie swojego życia w jedną wielką imprezę. Ale może oto właśnie chodzi i czestnicy "Jersey Shore", a potem także kolejnych zagraniczny edycji (np. "Ekipa z Newcastle - Anglia, "Ekipa z Cardiff" - Walia, czy nie emitowane w Polsce "Gandia Shore" - Hiszpania) mają utożsamiać, to o czym inni mogą jedynie pomarzyć lub robią to jedynie od święta.

Men's Health Mike "The Situation" Men's Health na okładce Mike 'The Situation'

Stany Zjednoczone w szybkim tempie, z występujących w programie uczestników, uczyniły gwiazdy. Dzięki ostremu imprezowaniu i braku zahamowań przed kamerami zaczęli sporo zarabiać, bywać na czerwonych dywanach. Ba, niektórzy dostali nawet programy dedykowane specjalnie im. Wystarczy przytoczyć przykład Snooki i JWoww (czyli Nicole Polizzi i Jennifer Farley), o których życiu po "Jersey Shore" nakręcono już 3. sezon ich własnego reality-show.

Nicole "Snooki" Polizzi arrives at the 53rd annual Grammy Awards on Sunday, Feb. 13, 2011, in Los Angeles. (AP Photo/Chris Pizzello)Snooki z 'Jersey Shore'. Fot.:AP/Chris Pizzello

Jenni "Jwoww" FarleyJwoww z 'Jersey Shore'. Fo.:JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Niebawem rodzina telewizyjnych "Ekip z..." powiększy się. Już wkrótce rozpocznie się emisja polskiej edycji popularnego reality-show, pt. "Eklipa z Warszawy", czyli "Warsaw Shore". Czy nasi uczestnicy będą na tyle przebojowi, że również rodzime środowisko akademickie będzie organizowało poświęcone programowi konferencje naukowe? Przyjrzyjmy się bliżej osobom, które zamieszkają w jednym z warszawskich domów. Dziś, jako pierwsi w Polsce, prezentujemy ich sylwetki!

Paweł, Ekipa z Warszawy, Warsaw Shore, uczestnicy, uczestnik Paweł, Ekipa z Warszawy, Warsaw Shore, uczestnicy, uczestnik Plotek Exclusive

Paweł

Wiek: 23

Znak szczególny: tatuaż-drogowskaz

Seksowny, napalony, miły i zawsze chętny - tak mówi o sobie dwudziestotrzyletni Paweł. Jest dumny ze swoich włoskich korzeni, bo jak twierdzi właśnie im zawdzięcza powodzenie u kobiet. A właśnie wokół kobiet, imprez i seksu kręci się jego życie.

Zawsze gotowy, nie przepuści żadnej okazji. Lubi seks z dojrzałymi kobietami, które w łóżku wiedzą, czego chcą. Ma na koncie gorące uniesienia w nietypowych okolicznościach przyrody, w tym na placu zabaw. Chciałby być, jak rzymski konsul Tytus Petroniusz - całymi dniami pić wino i "szpachlować gąski".

Mimo ogromnego temperamentu razem z kumplami przestrzega kilku zasad, zwanych "kodeksem faceta". Najważniejsze to: nie sypiać z dziewczyną kumpla i nie podrywać upatrzonej przez kolegę panienki.

W wolnych chwilach Paweł chodzi na siłownię i zakupy. Uważa się za atrakcyjnego faceta. Nie myśli jednak o karierze modela, bo za bardzo lubi jeść.

Paweł studiuje myśl i kulturę polityczną na Uniwersytecie w Poznaniu, a swoją przyszłość wiąże z mediami. Ma już nawet koncie staże w dwóch stacjach telewizyjnych.

Nigdy nie marzy, zawsze stawia sobie cele, do których uparcie dąży.

Ma bardzo dobry kontakt z mamą, jedyną kobietą, której ufa.

Eliza, Warsaw Shore Eliza, Warsaw Shore Plotek Exclusive

Eliza

Wiek: 20

Znak szczególny: lubi rozbierać się na imprezach

Ta szalona dwudziestolatka pochodzi z Tuliszkowa. Obecnie pracuje, jako opiekunka do dzieci, jednak jej życiowym celem jest zostanie światowej sławy modelką. Marzy, by pojawić się na okładkach wszystkich największych magazynów. Ta dziewczyna uwielbia być w centrum zainteresowania i dąży do tego za wszelką cenę.

Wśród swoich znajomych uchodzi z imprezowiczkę i jak sama twierdzi właśnie imprezowanie wychodzi jej wżyciu najlepiej. Bawi się zawsze na całego, nie przejmując się konsekwencjami. Po alkoholu lubi się rozbierać i chwalić swoim idealnym ciałem. Taniec na barze i całowanie z kilkunastoma facetami podczas jednej imprezy? Dla niej to standard. Bo Eliza nie boi się niczego i za to właśnie lubi siebie najbardziej. Zawsze jest sobą, dlatego nie znosi, gdy inni udają kogoś, kim nie są. Jej idolką jest Britney Spears, choć sama ze śpiewaniem nie ma nic wspólnego.

Ideał faceta? Połączenie wyglądu Radka Majdana z inteligencją i poczuciem humoru Kuby Wojewódzkiego. Eliza nigdy nie wybaczy mężczyźnie, jeżeli zdradzi lub podniesie na nią rękę. Nigdy też nie została przez faceta rzucona - to byłaby dla niej największa życiowa porażka.

W przyszłości Eliza planuje być bardzo bogata i sławna na całym świecie. Nie wierzy, że pieniądze szczęścia nie dają. Sama woli umrzeć w mercedesie niż bez grosza przy duszy.

Paweł Paweł "Trybson" z Warsaw Shore fot. materiały prasowe

Paweł "Trybson"

Pseudonim: Trybson

Wiek: 22

Znak szczególny: piękny uśmiech i wielkie serce

Dwudziestodwuletni mistrz świata amatorskich zwodów MMA. Wolny czas spędza na siłowni oraz trenując sporty walki: grappling, bjj, kickboxing i zapasy. Poza matą przemoc stosuje tylko w ostateczności, zawsze czeka na pierwszy cios.

W weekendy Trybson uwielbia bawić się w klubach, w których może spotkać dużo fajnych lasek. Kiedyś marzył o założeniu rodziny z ukochaną kobietą, jednak po zerwanych zaręczynach doszedł do wniosku, że jedna kobieta to stanowczo za mało. Dziś mówi o sobie: "pies na baby". W przyszłości ma nawet zamiar zastąpić Hugh Hefnera.

Bajerować panienki nauczył się stojąc na bramkach w klubach. Obecnie nie pracuje, myśli nad założeniem własnej firmy. Mógłby też zostać celebrytą bo, jak twierdzi, ma na to zadatki.

W klubach zawsze rozkręca imprezy, wyrywa najlepsze panny i szaleje na parkiecie. Lubi alkohol, ale nie cierpi, kiedy urywa mu się film.

Ma brata bliźniaka, młodszego o 3 minuty. Już przychodząc na świat walczył o pierwsze miejsce. Bo Trybson to wojownik, który nie lubi zarozumiałych kobiet i frajerów bez jaj.

Ania, Warsaw Shore Ania, Warsaw Shore Plotek Exclusive

Ania

Wiek: 21

Znak szczególny: tajemniczy tatuaż na przed ramieniu

Dwudziestojednoletnia Ania ze Żmigrodu ukończyła technikum ochrony środowiska. Nie ma jednak ?parcia na studia?. Kiedyś pracowała, jako tancerka, teraz myśli o karierze w policji.

Obecnie jednak jej życie kręci się wokół mocno zakrapianych imprez w gronie przyjaciół, które zazwyczaj zakończą się ogromnym kacem. Zdarza się, że budzi się nie pamiętając poprzedniego wieczoru. Na melanżu najbardziej lubi pić i kręcić pupą. Jej najbardziej udany melanż trwał tydzień. Jej największy talent to mocna głowa w piciu alkoholu.  Uwielbia whisky.

Ania nie przejmuje się krytyką ze strony innych ludzi. Nie toleruje pozerstwa i nieszczerości. Nie rozumie też osób, które zazdroszczą innym, co jej zdaniem jest największą wadą kobiet. Dlatego jej najlepszymi przyjaciółmi są faceci.

Ta dziewczyna nie wstydzi się swojego ciała, po domu zazwyczaj chodzi nago. Nad sylwetką pracuje chodząc na siłownię, basen i fitness. Od dzieciństwa jeździ również konno. Ma liczne tatuaże, które są dla niej nie tylko ozdobą ciała. Wszystkie mają wartość sentymentalną.

Ania ma obsesję na punkcie prania. Uwielbia też gotować, przede wszystkim dania kuchni greckiej. Uważa się za dobrą kandydatkę na żonę.

U mężczyzn szuka przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa.

Ma bardzo konserwatywnych rodziców.

Wojtek Wojtek Plotek Exclusive

Wojtek

Wiek: 25

Znak szczególny: boski tors

Wojtek pochodzi z Poznania. Miłośnik mocnych wrażeń, który żyje na pełnych obrotach i nigdy nie ogląda się za siebie. Niedobór adrenaliny leczył już np. skacząc z mostu na linie, czy na rowerze z 9 metrowych urwisk. Ma również nietypowego pupila - krokodyla Kajmana Okularowego.

Wojtek jest zdobywcą tytułu Mistrza Polski w slopestyle'u oraz podwójnego tytułu Mistrza Czech, oraz 7. miejsca na Mistrzostwach Świata SMX w Niemczech. Po śmierci ojca, któremu, jak podkreśla, zawdzięcza wszystkie sukcesy, postanowił porzucić sportową karierę. Dalej jednak lubi aktywnie spędzać czas, jeżdżąc na rolkach, motorze, trenując tajski boks i chodząc na siłownię. Ukończył studia na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Mimo wielu zajęć ma wciąż czas i siły na imprezy, oczywiście w towarzystwie kobiet i alkoholu. Panienki najczęściej podrywa udając Hiszpana.

Za najlepszy uważa melanż na Majorce, gdzie pieniądze na alkohol zbierał wraz z kolegami tańcząc przy plaży w stylu Michaela Jacksona. Po najgorszej imprezie obudził się w wannie z ogoloną głową.

Marzy o życiu w blasku reflektorów.

Ania Ania "Mała" z Warsaw Shore fot. materiały prasowe

Ania "Mała"

Pseudonim: Mała

Wiek: 20

Znak szczególny: lubi sex w miejscach publicznych

Głupiutka, śliczna, zwariowana - tak w trzech słowach opisuje się dwudziestojednoletnia Ania z Będzina. Uwielbia dobrze wyglądać i równie dobrze się bawić. "Powera" dodaje jej wódka z napojem energetycznym, ale alkohol nie jest dla niej warunkiem udanej imprezy. Najważniejsza jest muzyka, przy której można potańczyć. Niezbędni w klubie są również faceci. Najlepiej umięśnieni, łysi i wytatuowani.

Ania jest szalona i pełna energii. Za najbardziej zwariowaną przygodę uważa seks w przebieralni na basenie. Nie wstydzi się niczego, chyba że swojego głośnego bekania. Jest dumna ze swojego ciała. Zgrabna pupa to efekt jazdy na rolkach z przyjaciółkami.

Najbardziej kocha swoich rodziców i tylko ich zdaniem się przejmuje. Często zabiera na imprezy swoją mamę. Jej oczkiem w głowie jest pies Fuks.

Obecnie pracuje w firmie zajmującej się automatyką przemysłową. Nie ma jednak sprecyzowanych planów na przyszłość. Kariera i pieniądze nie są dla niej priorytetem. Najważniejsze jest korzystanie z życia i zbieranie wspaniałych wspomnień, bo ich nikt jej nie zabierze.

Mariusz, Ekipa z Warszawy, Warsaw Shore Mariusz, Ekipa z Warszawy, Warsaw Shore Plotek Exclusive

Mariusz

Wiek: 27

Znak szczególny: spojrzenie, któremu nie można się oprzeć

Dwudziestosiedmiolatek z Płocka, dla którego najważniejszym w życiu jest dbanie o swoje ciało. Od 10 lat jest stałym bywalcem siłowni.

Mariusz planuje rozkręcić własny biznes - sklep z suplementami diety. Na razie jednak pomaga rodzicom prowadzić gospodarstwo agroturystyczne. W wolnym czasie lubi oglądać filmy z kumplami i dobrze się bawić. Jak twierdzi imprezy to jego drugie życie. Melanż zawsze zaczyna w piątek, a kończy w niedzielę. Najlepiej bawi się w towarzystwie alkoholu i szczupłych dziewczyn noszących szpilki. Najbardziej dumny z siebie jest wtedy, kiedy poderwie najlepsza laskę w clubie.

W przerwach między kolejnymi imprezami lubi podróżować. Dotychczas najlepiej wspomina wakacje na Gran Canarii. Marzy o wyjeździe do Las Vegas i roli w filmie akcji, bo jak twierdzi w polskim kinie brakuje "napakowanych" aktorów.

Nie lubi ludzi zadzierających nos, za to uwielbia sprowadzać ich na ziemie. Sam siebie uznaje za osobę szczerą, towarzyską i bardzo skromną. Jest też odważny, pewny siebie i nie zna słowa "wstyd"

Za 10 lat widzi się u boku tej jednej jedynej, choć obecnie nie potrafi zaufać kobiecie.

Ewelina, Warsaw Shore Ewelina, Warsaw Shore Plotek Exclusive

Ewelina

Wiek: 21

Znak szczególny: 100 % pozytywnej energii

Wesoła, towarzyska, odważna i pełna energii - taka jest Ewelina ze Zgierza. Ukończyła liceum o profilu dziennikarskim, w planach ma studia na kierunku kosmetologia. Kiedyś była akwizytorką, teraz pomaga rodzicom prowadzić sklep z chemia gospodarczą. Jest bardzo ciekawa świata. Wakacje najchętniej spędza w Egipcie. Choć rzadko udawało jej się wymknąć poza teren hotelu, zafascynowała ją arabska kultura. W wolnych chwilach lubi także sięgnąć po książkę.

Bez wątpienia jednak ulubionym zajęciem czarnowłosej Eweliny jest dobry melanż. W skład udanej imprezy wchodzą: znajomi, napoje wyskokowe, i taniec do rana. Jedno jest pewne - Ewelina kocha być w centrum uwagi, dlatego nie szczędzi sobie szaleństw. Do swoich największych wybryków zalicza całowanie się z przyjaciółką w obecności jej chłopaka. Zdarzało się jej się również uprawiać seks w nietypowych miejscach, np. na molo.

Ewelina ma za sobą kilka związków. Ostatni chłopak próbował utemperować jej charakterek, dlatego usłyszał "żegnam". W facetach ważniejsze jest dla niej wnętrze niż wygląd, choć bardzo nie lubi kiedy chłopak jest blady! Stara się unikać kłótni, jednak jeżeli ktoś mocno ją wkurzy daje popalić.

Największa pasją Eweliny jest śpiew. Brała nawet udział w jednym z wokalnych talent show. Marzy, by zostać aktorką.

Więcej o:
Komentarze (26)
Była "Ekipa z Newcastle" "z Cardiff", "Jersey Shore". Teraz czas na Warszawę. Poznajcie bohaterów
Zaloguj się
 • babsko

  Oceniono 666 razy 650

  Warsaw whore

 • kerkopithekion

  Oceniono 491 razy 475

  no patrzcie państwo, codziennie mam jakiś powód do radości że nie posiadam telewizora :D

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 233 razy 213

  Patrząc na to wszystko dochodzę do wniosku ,że jeszcze trochę, a będzie wstyd iść do biblioteki pożyczyć na przykład"Iliadę". A potem najlepiej to - przynieść ją pod płaszczem i czytać żeby nikt nie widział.
  Coraz trudniej będzie z tym ,co nazywamy wykształceniem,skoro tylko takie wzorce powielają u nas,bo to z Ameryki?! A wykształcenie sprowadać się będzie do tego co jest w komputerze.Twarda pamięć się liczy ,tylko nikt się nie zastanawia,co się stanie jak zabraknie prądu ? A w pamięci miękkiej - pustka !

 • trzezwy

  Oceniono 181 razy 171

  Czy dobrze zrozumiałem, że program będzie o żigolakach i,... ekhem, escort girls?

 • enfantterrible

  Oceniono 157 razy 151

  - Boże, widzisz i nie grzmisz!
  - Grzmię, ale plastik nie przewodzi prądu.

 • mika17

  Oceniono 110 razy 100

  konkurencja dla milosci na bogato? coz, Warszawa to jak wiemy miasto wielkich predyspozycji, kazdy ma prawo sprobowac zostac celebryta, sprzedawac swoja prywatnosc, zywic sie na bankietach i cieszyc sie, ze ludzie sie z niego smieja.

  ci ludzie sa jak ten mol z dowcipu co sie cieszyl, ze mu klaszcza.

 • kikidee0

  Oceniono 101 razy 95

  szczerze i bezzłośliwości jak na nich atrze rzygać mi się chce są jacyś obleśni pprostu

 • szejker1984

  Oceniono 98 razy 88

  Ja mysle ze duza ogladalnosc tych programow nie wynika z tego ze ludzie sie utozsamiaja z uczestnikami albo im zazdroszcza. Ludzie niektorzy maja potrzebe ogladac debili glupszych od siebie :) Program ma szanse konkurowac z Miloscia na bogato palme najbardziej debilnego :)

 • ciulowaty

  Oceniono 75 razy 63

  trzeba być nieźle zakompleksionym i jednocześnie znudzonym życiem, by oglądać takie obleśne indywidua w ich obleśnych zachowaniach. nie wiem, kogo to kręci? chyba tylko ludzi, co mają nieudane życie i chcą się dowartościować, że "mogło być gorzej"....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX