Która z finalistek wygra "Top Model"?

Która dziewczyna sięgnie po zwycięstwo?
Finalistki Finalistki "Top Model 2" TVN

Finał "Top Model"

Już wieczorem dowiemy się, która z finalistek drugiej edycji "Top Model" wygra program. Do boju o kontrakt z agencją modelek staną  Michalina Manios, Anna Bałon i Olga Kaczyńska. Która powinna wygrać?

Anna Bałon Anna Bałon TVN

Anna Bałon

Pochodzi z Opola, ma 18 lat. Wzrost 181 cm, waga 60 kg. Wymiary: 86 - 60 - 91 cm.

ZA: Jest niewątpliwie zdeterminowana. Wygrała wszystkie castingi w Paryżu, co pozwala przypuszczać, że dałaby sobie radę w wielkim świecie mody. Jest wystarczająco pewna siebie, by nie przejmować się krytyką. Kamera ją kocha - świetnie wypada w sesjach.

PRZECIW: Bolesny infantylizm, który trudno wytłumaczyć wiekiem, bo obrażałoby to wszystkie 18-latki. Nie gra fair. Ma podejście: po trupach do celu. Czy ta metoda spodoba się widzom, którzy zdecydują o jej zwycięstwie, bądź przegranej?

Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska TVN

Olga Kaczyńska

Pochodzi z Wrocławia, ma 19 lat. Wzrost 178 cm, waga 56 kg. Wymiary: 82 - 62 - 89 cm.

ZA: Po komentarzach jurorów schudła tak, że trudno ją rozpoznać, co świadczy o profesjonalnym podejściu. Ma idealny wzrost na wybieg i świetnie chodzi. Początkowe kłopoty z pozowaniem też są już przeszłością, dziś świetnie wypada przed obiektywem. Jest równie pewna siebie co Anna Bałon, tylko inteligentnie.

PRZECIW: Polacy ostatnio niechętnie popierają Kaczyńskich... a mówiąc poważnie, Olga nie była uważana za najsympatyczniejszą uczestniczkę programu, a to w głosowaniu SMS-owym bardzo się liczy. Co będzie ważniejsze tym razem, sympatia czy profesjonalizm?

Michalina Manios Michalina Manios TVN

Michalina Manios

Pochodzi z miejscowości Kotlinki, ma 22 lata. Wzrost 181 cm, waga 63 kg. Wymiary: 86 - 64 - 91 cm.

ZA: Androgeniczne modelki są w świecie mody bardzo cenione. Ma idealny wzrost. Za Michaliną stoi wzruszająca historia o trudnym dzieciństwie, a ta wygrała program Paulinie Papierskiej w ubiegłym roku. Michalina nie zrobiła jednak z tego histerycznego dramatu, nie użalała się. Opowiedziała historię i pokazała jak realizuje się marzenia.

PRZECIW: Nie jest modelką uniwersalną, co może przeszkodzić jej w wygrywaniu castingów. Nie jest świetna ani w chodzeniu, ani przed obiektywem, ale ma charakter i osobowość, którą świat mody bardzo ceni. Czy widzom spodoba się "fighterka", która nie rezygnuje z bycia sobą i walczy o szczęście?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.