Ile zarabiają jurorzy show?

Niezłe stawki.
Jolanta Fraszyńska, Janusz Józefowicz, Ivona Pawlović i Piotr Galiński. Jolanta Fraszyńska, Janusz Józefowicz, Ivona Pawlović i Piotr Galiński. www.KAPIF.pl

Janusz Józefowicz

Król polskiego musicalu. Wymagający, ostry w ocenach i utalentowany. Janusz Józefowicz może nie jest lubiany, ale jego pojawienie się w składzie jury "Taniec z Gwiazdami" porusza nawet jego przeciwników. A jak napiszemy, że Józefowicz dostaje za odcinek 15 tysięcy złotych, to niektórzy osiwieją. Oczywiście, nikomu tego nie życzymy. Niedowiarków odsyłamy do magazynu "Viva!"

Robert Kozyra. Robert Kozyra. Fot. Forum

Robert Kozyra

Robert Kozyra pojawił się dopiero w czwartej edycji "Mam talent". Nie oznacza to jednak, że będzie się nisko cenić. Jak czytamy w "Vivie!" Kozyra zgarnia za bycie jurorem 15 tysięcy złotych! I to za jeden odcinek.

Małgorzata Foremniak Małgorzata Foremniak KAPIF.PL/KAPIF

Małgorzata Foremniak

Aktorka, obok Agnieszki Chylińskiej, jest jurorką w polskiej edycji "Mam talent" już czwarty raz. Foremniak zgarnia za trafne komentarze 15 tysięcy złotych!

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska kapif

Agnieszka Chylińska

Przewodnicząca "Mam talent", Agnieszka Chylińska, nie ma powodów do narzekań. Niegdyś księżniczka rocka, dziś Lady Aga, czyli perła muzyki dance. Chylińska za udział w show kasuje 20 tysięcy złotych - czytamy w magazynie "Viva!".

Kora. Kora. KAPIF

Kora

Gdyby nie Kora, "Must Be The Music" nie byłoby takie kontrowersyjne. Nic więc dziwnego, że pierwsza dama rocka musi nieźle zarabiać. Magazynie"Viva!" podaje, że Kora dostaje za odcinek 20 tysięcy złotych!

Kayah. Kayah. www.KAPIF.pl

Kayah

Kayah okazuje się być nie tylko królową muzyki, ale także diwą wśród jurorów. Kayah za JEDEN odcinek "The Voice of Poland" dostaje aż 26 tysięcy złotych - czytamy w "Vivie!"