Jak oni się poznali - miłosne historie gwiazd

Romanse gwiazd.
Cezary Pazura i Edyta Pazura Cezary Pazura i Edyta Pazura kapif

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Edyta poznała Cezarego Pazurę w pociągu relacji Warszawa - Kraków. Siedzieli razem w przedziale i rozmawiali o życiu. Szybko przypadli sobie do gustu. Dziś są małżeństwem i wychowują córkę Amelię.

Cezary Pazura i Weronika Marczuk

Weronika Marczuk, jako młoda dziewczyna wyrwała się z Ukrainy i przyjechała szukać "lepszej przyszłości" w Polsce. Początki nie były łatwe. Z Kijowa trafiła prosto do klubu go-go w Trójmieście. Los jednak z czasem się do niej uśmiechnął. Dokładnie 23 lipca 1994 roku poznała w Sopocie Cezarego Pazurę. Miała wtedy 24 lata. W listopadzie tego samego roku wzięli ślub cywilny. Wtedy zmieniła swoje imię z Ołena na Weronika. Chodzą też plotki, że para poznała się na jednej z imprez słynnego gangstera Nikosia, zwanyego "królem Trójmiasta". Czy tak było, wiedzą tylko główni zainteresowani.

Edyta Górniak została ambasadorką marki SORAYA. Gwiazda wygryzła Małgorzatę Foremniak, która wcześniej była twarzą tej marki. Na konferencję prasową, Edytę przywiózł jej partner życiowy, Piotr Schramm. Przy okazji pochwalił się swoim wypasionym samochodem. Maserati za 600 tysięcy złotych to nowy nabytek adwokata. Edyta Górniak została ambasadorką marki SORAYA. Gwiazda wygryzła Małgorzatę Foremniak, która wcześniej była twarzą tej marki. Na konferencję prasową, Edytę przywiózł jej partner życiowy, Piotr Schramm. Przy okazji pochwalił się swoim wypasionym samochodem. Maserati za 600 tysięcy złotych to nowy nabytek adwokata. FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Edyta Górniak i Piotr Schramm

Kiedy Edyta Górniak trafiła pod skrzydła Mai Sablewska, menadżerka zadbała o to, żeby gwiazda miała dobrego prawnika. Zatrduniła Piotra Schramma, który wcześniej był również adwokatem Dody. Bogaty prawnik szybko wpadł w oko Edycie. Od roku są parą.

Katarzyna Glinka i Przemek Gołdon Katarzyna Glinka i Przemek Gołdon kapif

Katarzyna Glinka i Przemek Gołdon

Kasia Glinka czekając na lotnisku w Wiedniu na samolot do Warszawy, w kolejce do odprawy ujrzała bardzo przystojnego bruneta. Tak jej się spodobał, że postanowiła zagadać do niego. Przemek nie przyznał się od razu, że jest Polakiem i ich rozmowa potoczyła się w języku angielskim. Dopiero później zorientowali się, że mogą rozmawiać w rodzimym języku.

Dorota Wellman i Krzysztof Wellman Dorota Wellman i Krzysztof Wellman kapif

Dorota Wellman i Krzysztof Wellman

Znajomi nazywają ją bombą. To kobieta wulkan. Zawsze jej wszędzie pełno. Jest uparta i konsekwentnie dąży do postawionych celów. Gdy poznała Krzysztofa, postanowiła go zdobyć. Na początku była to przyjaźń zabarwiona flirtem. Jej wybrakiem interesowała się inna kobieta. Kiedyś Krzysztof zabrał obie kobiety na wycieczkę w góry. Konkurentka Doroty, żeby przypodobać się mężczyźnie założyła nowe pantofelki. "Wykończyły ją buty. W połowie drogi odpadła, a ja zostałam" - mówiła w jednym z wywiadów Dorota. Wellman dopięła swego i zdobyła Krzysztofa. Od ponad 20 lat są małżeństwem.

Joanna Krupa i Romain Zago Joanna Krupa i Romain Zago NATIONAL PHOTO GROUP/Zavar/Ag Forum

Joanna Krupa i Romain Zago

Od pierwszego dnia, gdy go poznałam w Miami, uważam, że jest księciem z bajki - powiedziała Joanna Krupa w jednym z wywiadów. Polska modelka, gdy poznała Romaina Zago, właściciela ekskluzywnego klubu w Miami Beach, od razu wiedziała, że kiedyś zostanie jej mężem. Romain w wywiadach mówił, że zakochał się w Joannie od pierwszego wejrzenia.

Francys Barraza Sudnicka, Łukasz Czarnecki Francys Barraza Sudnicka, Łukasz Czarnecki kapif

Francys Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki

Udział w "Tańcu z gwiazdami" przyniósł mu nie tylko pieniądze i sławę, ale także miłość. Łukasz Czarniecki na planie 9. edycji show TVN poznał modelkę Francys Sudnicką. Taniec zbliżył ich do siebie. Mieszkają razem w Warszawie i wychowują maleńką córeczkę.

Więcej o: