Złośliwe ksywy polskich gwiazd

Ksywy gwiazd.
Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska kapif

Małgorzata Kożuchowska

"Matka Boska Kożuchowska". Małgorzata Kożuchowska to przykład idealnej gwiazdy misyjnej Telewizji Publicznej. Boże Ciało, procesja, Święta Bożego Narodzenia - przy okazji tych świat kościelnych Kożuchowska zawsze pojawia się na łamach tabloidów. Małgosia w kościele, Małgosia na procesji. "Święta Kożuchowska" ma "świętego ojca", który prowadzi audycję w radiu Maryja. Szkoda nam Małgosi, bo bycie nieskazitelną raczej nie jest łatwe. Jedna wpadka i praca nad wizerunkiem pójdzie w łeb.

Doda Doda Kapif

Doda

"Święta Doda od szpiku". Internauci są dla Dody bezlitośni. Nawet nie będziemy cytować tego, jak przezywają Dodę. Najdelikatniejsze określenie to chyba "Święta Doda od szpiku". Doda nigdy nie była "święta" jak Kożuchowska, ale przy okazji akcji szukania szpiku dla Nergala zapracowała sobie na wizerunek dobrej, wrażliwej, opiekuńczej kobiety.

Kasia Cichopek Kasia Cichopek kapif

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Pyza. Tego chyba tłumaczyć nie trzeba. Po prostu Kasia "Pyza" Cichopek.

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki AG

Kuba Wojewódzki

Złośliwi mówią o nim Kuba "Powiatowy" Wojewódzki. Krótko i na temat.

Edyta Pazura Edyta Pazura kapif

Edyta Pazura

Edyta "PKP" Zając. Jedna z najbardziej złośliwych ksywek. Jak wszyscy wiemy ( lub też nie) Edyta poznała Cezarego Pazurę w pociągu relacji Warszawa - Kraków. Siedzieli razem w przedziale i rozmawiali o życiu. Szybko przypadli sobie do gustu. Dziś Edyta nie jest już Zając, a Pazura. W skrócie Edyta "PKP".

Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś kapif

Alicja Bachleda-Curuś

ABC. Alicja ma po prostu bardzo długie nazwisko. Czasem łatwiej napisać ABC.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś kapif

Edyta Herbuś

Cycuś Herbuś. Edyta Herbuś jest posiadaczką najpiękniejszego biustu w Polsce. Taki zaszczytny tytuł przyznał jej biustowi w 2007 roku jeden z tabloidów. Od tamtego czasu Edyta jest po nazywana: "Cycuś Herbuś".

Weronika Marczuk Weronika Marczuk AG

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk już nie Pazura. Gdy media podały, że CBA zatrzymało byłą żonę Cezarego Pazury, znany aktor był wściekły. Nie dlatego, że jego ex ma problemy, ale dlatego, że media łączą tę aferę z jego nazwiskiem. Błyskawicznie zażądał od byłej żony, żeby zrezygnowała z jego nazwiska. Weronika nie chciała się poddać, ale w końcu Cezary osiągnął swój cel. No i mamy Weronikę Marczuk już nie Pazurę.

Więcej o: