Romansowali w pracy i... zostali rodzicami

Dzieci gwiazd.
Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell forum

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

Alicja Bachleda-Curuś wyjechała do USA w pogoni za swoimi marzeniami. Liczyła na to, że spełni się jej "amerykański sen". Przez kilka miesięcy zdobyła popularność, na którą niektóre gwiazdy pracują latami. Nie za sprawą roli, a...romansu z Colinem Farrellem. Zosia z "Pana Tadeusza" i bożyszcze kobiet spotkali się na planie filmu "Ondine". Owocem tego romansu jest Henry Tadeusz Farrell.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk agencja gazeta fot. rafał kozieł

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

Para w serialu, para w życiu. Poznali się w 2005 roku na planie "Pierwszej miłości". Grali parę. Scenariusz serialu przeniósł się do rzeczywistości. Zakochali się w sobie i...postanowili zostać rodzicami. Z "Pierwszej miłości" wykluły się... bliźniaki! Podobno bardzo niesforne. Gratulujemy!

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski Anna Głogowska i Piotr Gąsowski kapif

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się na planie 2. edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie nie szło im zbyt dobrze. Piotr nie czuł rytmu, mylił kroki. Był jak dziecko we mgle. Poza parkietem szło im zdecydowanie lepiej. Byli doskonale zgrani.  Mało kto wróżył im długi związek. A jednak od narodzin Julki tworzą rodzinę.

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel Kasia Cichopek, Marcin Hakiel kapif

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Tym romansem żyła cała Polska. Kasia i Marcin na początku nie afiszowali się ze swoją miłością, ale media szybko ogłosiły, że są parą. Poznali się na planie "Tańca z gwiazdami". Połączyła ich miłość do tańca. Wygrali program, wzięli ślub, kupili dom i założyli rodzinę. W 2009 roku na świat przyszedł ich syn, Adaś.

Karolina Gorczyca, Wojciech Zieliński Karolina Gorczyca, Wojciech Zieliński kapif

Karolina Gorczyca i Wojciech Zieliński

Karolina Gorczyca i Wojciech Zieliński poznali się w 2009 roku na planie filmu "Huśtawka". Aktorka grała kochankę Wojtka. W filmie nie brakowało scen miłosnych. Romans na planie przerodził się w poważny związek. W kwietniu zostali rodzicami.

Francys Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki Francys Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki kapif

Francys Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki

Świeża sprawa. Piękna Francys Barraza Sudnicka w kwietniu urodziła piękną, zdrową córeczkę. Francys ze swoim partnerem, Łukaszem Czarneckim z "Tańca z gwiazdami", nie wybrali jeszcze imienia dla córeczki. Na pewno nie będzie to Chanel. Imię ma być jednak wenezuelskie. Łukasz i Francys poznali się w 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Od razu między nimi zaiskrzyło. Wszędzie pojawiali się razem, a modelka pochodząca z Wenezueli zamieszkała w Polsce.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola Nina Tyrka i Agustin Egurrola screen z magazynu Viva, nr 26, 23 grudnia 2008

Nina Tyrka i Agustin Egurrola

Agustin Egurrola jako choreograf "Tańca z gwiazdami" w dużym stopniu przyczynił się do sukcesu tego programu. Egurrola wybiera tancerzy, którzy uczą gwiazdy kroków tańca towarzyskiego. Często są to instruktorzy z jego szkoły. Jedną z nich była Nina Tyrka, która tańczyła w jego zespole "Volt". Tancerka w listopadzie 2008 roku urodziła Egurroli córeczkę Carmen. Agustin już marzy o drugim dziecku.

Peter Lucas i Agnieszka Koniecka Peter Lucas i Agnieszka Koniecka kapif

Peter Lucas i Agnieszka Koniecka

To dopiero zagmatwana historia. Peter Lukas dla producentki "Tańca z gwiazdami" Agnieszki Konieckiej odmienił całe swoje życie. Zostawił żonę, z którą był od 1991 roku i zamieszkał w Polsce. W czerwcu 2007 roku w Agnieszka urodziła syna Aleksandra. A jego żona Elke wniosła o rozwód.