Wszystkie rozstania Mai Sablewskiej

.
Maja Sablewska Maja Sablewska kapif

Maja Sablewska - kim jest?

Ma 30 lat. Urodziła się w Sosnowcu. Studiowała geografię. Gdy skończyła 19 lat wyjechała ze swojego rodzinnego miasta. Przez ostatnie dziesięć lat zapracowała na miano nieustępliwej, silnej menadżerki. Maja nazywana była szarą eminencją show-biznesu. W końcu zdecydowała się wyjść przed szereg. Tuż przed startem show "X-Factor" została bez gwiazd. Z pewnością i tak sobie bez nich poradzi. Sama już jest gwiazdą. Przypomnijmy najgłośniejsze rozstania zawodowe Mai Sablewskiej.

Natalia Kukulska

Maja Sablewska jako nastolatka prowadziła fan kluby Natalii Kukulskiej. Jej praca do tego stopnia zaimponowała Kukulskiej, że gwiazda postanowiła sprowadzić Maję do Warszawy. Sablewska skorzystała z okazji. Opiekowała się synem artystki i prowadziła wszystkie fan kluby. Maja odeszła od Natalii, gdy dostała pracę w jednej z wytwórnii muzycznych. Menadżerka i gwiazda do dzisiaj utrzymują koleżeńskie stosunki.

Katarzyna Kanclerz

Na jednym z koncertów Natalii, osoba z otoczenia gwiazdy zauważyła, że Maja ma zdolności organizacyjne i zaprosiła ją na rozmowę do Universal Music Polska. Jak zdradziła nam Maja, szefowa wytwórni Katarzyna Kanclerz po kilku minutach rozmowy, zaproponowała jej pracę. Sablewska była asystentką Kanclerz. Pracowała z nią m.in. na planie programu "Jestem jaki jestem". Maja odeszła z Universalu, gdy poznała Dodę.

Doda

Do pierwszego spotkania Mai i Dody doszło w wytwórni Universal. Tak Maja w "Sukcesie" wspomina to spotkanie: "Mi­mo że jesz­cze nikt, oprócz ro­dzi­ców Do­dy, nie wie­dział, co ta dziew­czy­na ma w so­bie. Czu­łam, że kie­dyś bę­dzie me­ga­gwiaz­dą". Sablewska uwierzyła w Dodę. Kiedy zespół Virgin rozpadł się, piosenkarka powierzyła opiekę nad swoją solową karierą Sablewskiej. Doda z pomocą Mai weszła na sam szczyt. Sablewska i Rabczewska były nierozłączne. Sielanka trwała do 2009 roku. Gdy Maja wzięła pod swoje skrzydła Marinę, Doda powstawiła jej ultimatum - albo ja, albo Marina. Maja zajęła się Mariną. To było najgłośniejsze rozstanie 2009 roku.

Edyta Górniak

Maja Sablewska w marcu 2010 roku umówiła się na spotkanie z Edytą Górniak. Gwiazda postanowiła oddać swoją karierę w ręce Sablewskiej. To była dobra decyzja. Górniak wyglądała na szczęśliwą i pełną energii. Poprawiła wizerunek w "Tańcu z gwiazdami", uzyskała status królowej okładek i nagrała singiel "Teraz tu", który szybko stał się hitem. Niestety Edyty nie potrafiła zaakceptować decyzji Mai o udziale w show "X-Factor". W styczniu gwiazda wysłała do mediów oświadczenie, w którym zakończyła współpracę z Mają.

Marina

Po rozstaniu z Górniak, Sablewskiej została już tylko Marina. Ich współpraca trwała ponad rok. Przez ten czas udało im się nagrać dwa single i dwa teledyski. Marina została też twarzą Samsunga i marki New Look. W ostatnią sobotę Marina podobnie jak Górniak wysłała oświadczenie do pracy, w którym zrezygnowała z pracy z Mają. Jak donosi nasze źródło, między Sablewską a Mariną było gorąco już od kilku dni. Marina nie słuchała rad swojej menadżerki.

Co dalej z Majką?

Maja Sablewska niegdyś szara eminencja show-biznesu, a dziś najpopularniejsza menadżerka w Polsce. Wzbudza mnóstwo kontrowersji. Każdy jej krok jest oceniany. Pracując u boku gwiazd...sama stała się gwiazdą. Śledzą ją paparazzi, piszą o niej kolorowe magazyny. Maja nie ma zamiaru spocząć na laurach. Plotek dowiedział się, że Sablewska ze wspólniczką zbudować profesjonalną firmę managerską.