Sylwia Grzeszczak jest w CIĄŻY? Plotki pojawiły się przez TE zdjęcia. "Gdy zaczął się występ, nie pozwalano fotografować jej z bliska"

Szczelnie zapięta kurtka, a pod nią charakterystyczna wypukłość sprawiła, że fani na nowo zaczęli zadawać sobie pytanie: czy Sylwia Grzeszczak jest w ciąży?
Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak Plotek exclusive

Koncert w Nowych Skalmierzycach

Sylwia Grzeszczak była jedną z gwiazd, które wystąpiły w ramach wydarzenia "Truskawkobranie" na Kaszubach. W trakcie koncertu miała na sobie długą sukienkę w paski i skórzaną kurtkę, która w charakterystyczny sposób układała się na brzuchu.

Sylwia GrzeszczakPlotek exclusive
Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak Facebook.com/sylwiagrzeszczakofficial

Fani gratulują na Facebooku

Wspomniana wypukłość na brzuchu wokalistki wyzwoliła falę spekulacji. Pojawiły się one głównie na jej profilu na Facebooku, gdzie zamieściła zdjęcia z kartuskiego koncertu.

Rewelacyjnie wyglądasz! Jednak chyba będzie dziecko za kilka miesięcy
Gratuluję odmiennego stanu :) - komentowali internauci.

Ona sama nie skomentowała tego, więc dodzwoniliśmy się do agencji, z którą współpracuje wokalistka.

Nie mogę się na ten temat wypowiedzieć, ponieważ nic nie wiem - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Katarzyna Chrzanowska z agencji.

Screen z Facebook.comFacebook.com/sylwiagrzeszczakofficial

Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak Plotek exclusive

Plotki o ciąży

Pogłoski o możliwej ciąży wokalistki pojawiały się już wcześniej. Niecałe dwa tygodnie temu "Fakt" opublikował wypowiedź anonimowej informatorki, która rzekomo widziała Sylwię Grzeszczak i Libera, jej męża, w prywatnej klinice w Poznaniu. "Fakt" postawił wtedy odważną tezę, że Grzeszczak przybyła tam w celu wykonania badania USG. Sama zainteresowana nie skomentowała tych doniesień, ale pikanterii dodaje fakt, że na koncercie Sylwii Grzeszczak w ramach "Truskawkobrania" nie można było robić zdjęć.

Był problem z fotografowaniem na koncercie Sylwii Grzeszczak. Prócz niej występowały też inne znane zespoły i każdy fotograf mógł robić zdjęcia. Natomiast gdy zaczął się koncert Sylwii, natychmiast zaczęto wyganiać nas spod sceny i nie pozwolono fotografować jej z bliska - mówi nam osoba która była na wspomnianym koncercie.
Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak Plotek exclusive

Kryzys w małżeństwie?

Doniesienia o ciąży to nie jedyne informacje o Grzeszczak, które ostatnimi tygodniami pojawiały się w tabloidach. Spekulowano także o tym, że jej małżeństwo przechodzi kryzys. Para bowiem występowała na Polsat SuperHit Festiwal 2015, ale podobno mieli nocować w oddzielnych hotelach i nie kontaktować się ze sobą, jak donosił Afterparty.pl. Paparazzo jednak sfotografował parę, gdy wychodziła z hotelu (okazało się, że tego samego).

Wokalistka musiała jechać na koncert, który odbywał się w innym mieście. Ona odjechała taksówką, on wracał ich samochodem, ale wcześniej czule się ze sobą pożegnali. Co zresztą świetnie widać na tych zdjęciach. Ostatecznie Grzeszczak skomentowała plotki (choć nie dosłownie) na swoim Facebooku:

Jest to wyjątkowy czas... Spędzony przed Sopot SuperHit Festiwal z rodziną i najbliższymi nad polskim morzem... ;) !!! Wbrew temu, co dziś piszą i wydzwaniają do domu z kosmicznymi pierdołami od rana .. :)) Były to piękne chwile spędzone z rodziną nawet w tym samym hotelu ;)! Każda sekunda z Wami jest dla mnie najcenniejsza.....!!!!!!
Szkoda,że nie mogłam zostać do końca festiwalu, ale koncerty na drugim końcu Polski w Żorach oraz Tarnobrzegu były również magicznym czasem ;)!  P.S. "Kiedy tylko spojrzę" z dedykacją zawsze dla tej samej osoby, która od 10 lat wspiera niezmiennie...

Sylwia GrzeszczakFacebook.com/sylwiagrzeszczakofficial

Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak Plotek exclusive

Życie prywatne to tajemnica

Wokalistka często podkreśla w wywiadach, że chroni swoje życie prywatne i stroni od upubliczniania informacji o jej małżeństwie.

Po prostu tak mam, nie lubię sprzedawać życia prywatnego. Uważam, że powinno się to chronić, bo później są z tego same problemy. To by było bardzo przeciwko mnie, nie lubię zdradzać takich swoich intymnych rzeczy. Bardzo lubię dzielić się swoją muzyką, a nie gadać, czy prałam dzisiaj skarpetki. Każdy robi, tak jak chce - mówiła w rozmowie z Lifestyle.newseria.pl.
Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak Facebook.com/sylwiagrzeszczakofficial

Cichy ślub

Sylwia Grzeszczak i Marcin Piotrowski (Liber) 28 lipca 2014 roku wzięli cichy ślub. O ceremonii poinformowali fanów za pomocą Facebooka.

Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości. (...) Kocham muzykę, dlatego wolę zaszyć się w swoich 4 ścianach, tak jak robiłam to od dziecka i skomponować kolejne utwory, by móc później z Wami wspólnie zaśpiewać na koncertach, niż peplać w nieskończoność o prywacie! - napisała wtedy Grzeszczak.

O ślubie poinformował też Liber, także przez swojego Facebooka.

Screeny z Facebook.comFacebook.com/sylwiagrzeszczakofficial/Facebook.com/liberofficial

Sylwia Grzeszczak Sylwia Grzeszczak Plotek exclusive

Muzyka na pierwszym miejscu

W każdym wywiadzie Grzeszczak podkreśla, jak ważna jest dla niej muzyka oraz troska o swoich fanów. Na Facebooku często publikuje zdjęcia i nagrania, które zrobiła prywatnym telefonem.

Sylwia GrzeszczakFacebook.com/sylwiagrzeszczakofficial

Natomiast Liber zawodowo związany jest z Natalią Szroeder, z którą koncertuje po całej Polsce. Niektórzy łączą muzyka z Natalią także prywatnie, co można przeczytać w komentarzach na jego oficjalnym profilu.

Liber i Natalia SzroederFacebook.com/liberofficial

Screen z Facebook.comFacebook.com/liberofficial

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.