To on doprowadził do łez Górniak! Mimo to wybrał Steczkowską. "Cały czas pamiętałem o..." [PRYWATNE ZDJĘCIA]

"Zatkało mnie, nie mam słów" - tak zareagowała Edyta Górniak na występ Karola Dziedzica w "The Voice Of Poland". Uczestnik takie piorunujące wrażenie zrobił na niej wykonaniem piosenki "I Don't Want To Talk About It" Roda Stewarta. Tylko nam powiedział, jak się czuł za kulisami i dlaczego mimo wszystko wybrał Justynę Steczkowską.
Karol Dziedzic Karol Dziedzic Screen z TVP2

Karol Dziedzic

To za jego sprawą Edyta Górniak miała łzy w oczach, a reszta jurorów "The Voice of Poland" długo nie mogła dojść do siebie. 23-letni Karol Dziedzic do końca nie zdawał sobie sprawy, że jego brawurowa interpretacja ballady Roda Stewarta, "I Dont Want To Talk About It" zrobi na jurorach aż takie wrażenie.

Szczerze nie sądziłem, że mój występ wywoła taką reakcję u jurorów, jak i pozostałych osób. Cieszę się, że udało mi się dostarczyć takich emocji - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.

Tuż po jego występie Edyta Górniak wstała z fotela i podbiegła do Dziedzica. Ich uścisk wyglądał tak.

Edyta Górniak i Karol DziedzicScreen z TVP2

Karol Dziedzic Karol Dziedzic Plotek Exclusive

Edyta Górniak, czy Justyna Steczkowska?

Edyta Górniak długo nie mogła się uspokoić. Nerwowo spacerowała między jurorskimi fotelami.

W 5. edycji "The Voice Of Poland" nie ma jeszcze takiego głosu. Jesteś pierwszą osobą, która mnie wzruszyła i powaliła na kolana - powiedziała wreszcie, gdy już usiadła.

Karol Dziedzic z miejsca został ulubieńcem diwy. I choć każdy z trenerów marzył, żeby Dziedzic znalazł się w jego drużynie, wydawało się, że uczestnik wybierze tę, na której zrobił największe wrażenie. Wybrał... Justynę Steczkowską. Zapytaliśmy go o to.

Po tym, co się wydarzyło podczas przesłuchań w ciemno miałem kompletny mętlik w głowie. Trudno było mi uwierzyć w to, co się dzieje. Jednak cały czas pamiętałem o decyzji, którą podjąłem jeszcze przed przyjazdem do programu. Dlatego bez zastanowienia wybrałem Justynę - powiedział nam.
Karol Dziedzic Karol Dziedzic Plotek Exclusive

O spotkaniu z Edytą Górniak

Edyta Górniak nie ukrywała rozczarowania decyzją Karola Dziedzica. Obiecywała, że w przyszłości "ukradnie" Steczkowskiej zdolnego uczestnika. Byliśmy ciekawi, czy po programie udało im się porozmawiać.

Niestety, nie miałem jeszcze okazji spotkać się z Edytą. Mam jednak nadzieję, że nam się to wkrótce uda. Chciałbym przede wszystkim podziękować jej za tę niezwykłą wrażliwość.
Karol Dziedzic Karol Dziedzic Plotek Exclusive

Pasja

Karol Dziedzic pragnie na stałe związać życie z muzyką. Być może udział w "The Voice of Poland" mu w tym pomoże. Jednak muzyka nie jest jego jedyną pasją. Jakiś czas temu odkrył dla siebie kajakarstwo. I to w niebezpiecznym wydaniu.

W młodości trenowałem kajakarstwo wyczynowe, zdobywając również pewne sukcesy na tym polu. Wraz z przeprowadzka do Krakowa odkryłem kajakarstwo górskie, którym aktualnie jestem zafascynowany. To zupełnie inny wymiar, inna technika - bardzo wymagająca. Ten sport dostarcza nieprawdopodobnych wrażeń, mocno ekstremalnych - dlatego jest tak wciągający - przyznał nam Dziedzic.

Karol DziedzicPlotek Exclusive

Karol Dziedzic Karol Dziedzic Plotek Exclusive

Znalazł pracę

Przejście do drużyny Justyny Steczkowskiej to nie jedyne pomyślne wydarzenie, jakie ostatnio miało miejsce w życiu Karola Dziedzica. Muzyk przyznał, że w tym samym czasie udało mu się zdobyć pracę w branży ubezpieczeniowej. Gratulujemy i życzymy sukcesów - artystycznych i zawodowych!

Karol DziedzicPlotek Exclusive

Karol DziedzicPlotek Exclusive

Karol DziedzicPlotek Exclusive

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.