Byliśmy na Fashion Week Poland w Łodzi! Wiemy, co robiły gwiazdy, z kim imprezowały i obok kogo siedziały!

Fashion Week Poland w Łodzi to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim świecie mody. To impreza gromadząca rzesze blogerów, stylistów, kupców, dziennikarzy, a także gwiazdy. Celebryci zjeżdżają się na pokazy, by zasiąść w pierwszym rzędzie na pokazie ulubionych projektantów. Podpatrzyliśmy, co gwiazdy robiły w Łodzi.
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk. Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk. Forum

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk

Na pokazach w Warszawie gwiazdy zjawiają się masowo. W Łodzi gwiazdy pojawiały się stopniowo. Czasem przed oczami przemknęła nam znana twarz, która ginęła w tłumie oryginalnie ubranych blogerów. Do Łodzi dotarliśmy w piątek i już na samym wejściu naszą uwagę zwróciła kontrowersyjna para polskiego show- biznesu. Przed wejściem Łódzkiej Strefy Ekonomicznej stała Agnieszka Włodarczyk i jej partner Mikołaj Krawczyk w towarzystwie znajomych. Para nie przytulała się, jak na przykład na premierze serialu "Misja Afganistan". Bardziej byli wręcz zainteresowani swoimi rozmówcami niż sobą. A gdy tylko widzieli fotografów łapali się za ręce. Czyżby chcieli im coś udowodnić? Na pokazach niestety ich nie wypatrzyliśmy.

Ola Kwaśniewska. Ola Kwaśniewska. Forum

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska pojawia się niemal na każdej edycji polskiego Fashion Weeka. Zasiada w pierwszych rzędach na prezentacjach nowych kolekcji ulubionych projektantów. Wypatrzyliśmy ją na pokazie Łukasza Jemioła, MMC i Tomaotomo. Zwykle zasiadała w towarzystwie Edyty Herbuś. Na jednym z pokazów towarzyszyła jej projektantka Sabrina Pilewicz.

Po pokazach żona Kuby Badacha poświęcała czas na zakupowe szaleństwo. Obok sali pokazowej znajdował się bowiem showroom, gdzie wystawiali się polscy projektanci ze swoimi markami. Kwaśniewska chodziła od stoiska do stoiska, szukając dla siebie nowych ubrań i dodatków. Sprzedawcy byli zachwyceni!

Córka byłego prezydenta jest miła i na nienaganne maniery. Witała się, rozmawiała z nami, z chęcią pozowała do zdjęć - relacjonują nam sprzedawcy.

Naszą uwagę zwrócił brak obrączki u Oli Kwaśniewskiej!

Edyta Herbuś. Edyta Herbuś. Forum

Edyta Herbuś

Gdy na sali pokazowej zjawiała się Edyta Herbuś, podążał za nią tłum fotoreporterów. Uśmiechnięta pozowała do kilku zdjęć, po czym dziękowała i wracała do swoich towarzyszy. Fotografowie byli wówczas niepocieszeni. Tancerka pokazy oglądała w towarzystwie znajomej stylistki. Uważnie przyglądała się prezentowanym kreacjom, a gdy tylko spodobała jej się jakaś kreacja, robiła zdjęcie telefonem lub wymieniała uwagi ze swoimi towarzyszami. Kilka pokazów obejrzała w Oli Kwaśniewskiej. Na pokazie Tomaotomo, gdy zobaczyła chodzącą po wybiegu Magdę Steczkowską, zaczęła bić brawo. Ucieszył ją bardzo widok znajomej w koronkowej kreacji.

 

27.10.2012 Lodz ul. Tymienieckiego VII edycja Fashionphilosophy Fashion Week Poland .  Nz: Edyta Herbus MICHAL TULINSKI/FORUM fot. Forum

 

Podpatrzyliśmy, że i ona skusiła się na mały shopping. W przeciwieństwie do Oli Kwaśniewskiej, tylko się rozglądała w poszukiwaniu inspiracji.

Była bardzo uprzejma. Z chęcią brała wizytówki marek, które zwróciły jej uwagę - opowiadali nam sprzedawcy.

Dla takiej fashionistki jak Herbuś, Fashion Week jest świetną okazją do znalezienia inspiracji.

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Forum

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Naszą uwagę zwrócili również Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Aktorzy długo rozmawiali z Olivierem Janiakiem, który dość często stacjonował przy stoisku prasowym magazynu "Malemen". Pochłonięci rozmową nie zwracali uwagi na tłum wokół nich. Kto by się spodziewał, że para pojawi się na popularnym modowym wydarzeniu. Arciuch i Kasprzykowski na warszawskich imprezach pojawiają się nieczęsto.

 

26.10.2012 Lodz ul. Tymienieckiego VII edycja Fashionphilosophy Fashion Week Poland .  Nz: Tamara Arciuch , Bartek Kasprzykowski MICHAL TULINSKI/FORUM fot. Forum

 

Po pokazach gwiazdy pojawiały się na afterparty. My wypatrzyliśmy Kasprzykowskiego ze znajomymi na jednej z imprez w małym klubie. Był w świetnym nastroju i uprzejmie przepuszczał przechodzące z naprzeciwka panie. Arciuch z nim nie widzieliśmy.

Honey. Honey. Forum

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek na Fashion Weeku czuła się jak ryba w wodzie. Pojawiała się na wszystkich najważniejszych pokazach, zasiadając oczywiście w pierwszym rzędzie. Cierpliwie znosiła obecność fotoreporterów, którzy do ostatniej chwili, przed rozpoczęciem pokazu, robili jej zdjęcia. W żywiole zdawał się być jej towarzysz, który przybierał komiczne pozy przed obiektywem.

Honey z uwagą oglądała pokazy. Widać było, że bardzo interesuje się modą. Piosenkarka z radością pojawiała się na imprezach towarzyszącym Fashion Weekowi. Widzieliśmy ją także na imprezach. Wydawało nam się, że bawiła się fenomenalnie. Wciąż otoczona ludźmi tańczyła w rytm muzyki i cały czas śmiała się w najlepsze. Była przy tym bardzo wyniosła i sprawiała wrażenie niedostępnej. Oczywiście towarzyszył jej kolega z pokazów.

26.10.2012 Lodz ul. Tymienieckiego VII edycja Fashionphilosophy Fashion Week Poland .  Nz: HOney Honorata Skrabek MICHAL TULINSKI/FORUM

Kaja Śródka i Ada Fijał. Kaja Śródka i Ada Fijał. fot. Forum

Kaja Śródka i Ada Fijał

Kaja Śródka i Ada Fijał nie ukrywają, że bardzo się lubią. Na pokazach często siedziały obok siebie, a po pokazach szły w jednym kierunku. Obie panie z radością witały się z naczelnym magazynu K MAG, Mikołajem Komarem, chodziły razem na imprezy do klubów. Kaja Śródka wielokrotnie ucinała sobie pogawędki ze znanymi blogerkami. Ada Fijał w tym czasie wolała pójść na zakupy. Okazuje się, że i ona wykorzystała okazję, by kupić sobie kilka rzeczy. Oglądała biżuterię, zatrzymała się przy kilku stoiskach z oryginalnymi kreacjami. Znawczynie mody mogły poczuć się tam jak w raju!

Maciej Musiał. Maciej Musiał. fot. Instagram

Maciek Musiał

Kto by pomyślał, że Maciej Musiał jest takim fashionistą. A jednak! Młodziutki aktor pojawiał się niemal na każdym pokazie, obserwując uważnie, co dzieje się na wybiegu. Na pokazach zasiadał w towarzystwie znanych bloggerów, z którymi wymieniał swoje uwagi. Bardzo dobrze dogadywał się z Honoratą Skarbek, z którą pojawił się nawet na afterparty po sobotnich pokazach. Chłopak był podobno bardzo otwarty. Z chęcią z każdym porozmawiał, opowiadał o swoich doświadczeniach, koleżankach i imprezach. Mimo imprezowania do rana, Musiał wstał i w niedzielny poranek pojawił się na sali pokazowej. Uwagę zwracał jego bardzo stylowy kożuch, którym wcześniej pochwalił się na fan page'u na Facebooku.

 

Maciej Musiałfot. Facebook

Chodzą słuchy, że młody aktor nie pojawił się na Fashion Week'u towarzysko, a biznesowo...

Maciej Musiałfot. Instagram

Joanna Horodyńska. Joanna Horodyńska. Forum

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska od wielu lat współpracuje z popularną marką MMC. Nic więc dziwnego, że zgodziła się wziąć udział w pokazie marki. Zaskoczył nas jednak fakt, na jaką stylizację gwiazda się zgodziła. Celebrytka otworzyła pokaz z przezroczystym płaszczu przeciwdeszczowym, nie mając na sobie nic poza tym. Wprawdzie na sali było wówczas ciemno, ale błysk fleszy zrobił swoje i ujrzeliśmy niemal nagą Horodyńską. Zdjęć szukać na próżno... Znana stylistka nie tylko otworzyła pokaz, ale również go zamknęła. Naszą uwagę zwróciła jej czarna maska, która teoretycznie uniemożliwiała rozpoznanie jej.

Łukasz Jemioł. Łukasz Jemioł. fot. materiały prasowe Fashion Week Poland

Pokaz Jemioła

Pokaz Łukasza Jemioła wzbudził bardzo dużo emocji jeszcze przed jego rozpoczęciem. Chętnych na obejrzenie nowej kolekcji było wyjątkowo wielu. Takie tłumy czekały przed wejściem na salę pokazową.

 

Łukasz Jemiołfot. Plotek Exclusive

 

Projektant zdecydował się odejść od klasycznej prezentacji nowej kolekcji basic. Na wybiegu pojawili się wyluzowani modele i modelki w różnym wieku. Na wybiegu zaprezentowała się również córka Kingi Rusin, Iga Lis, która wzbudziła zachwyt innych celebrytów.

Cezary Harasimowicz. Cezary Harasimowicz. fot. Materiały prasowe

Gwiazdy na wybiegu

Poza nagą Joanną Horodyńską, na wybiegu pojawiło się kilka celebrytek, których obecność uświetniła pokaz.  U Tomaotomo pojawiła się Magda Steczkowska, która na wybiegu zachowywała się nazbyt swobodnie. Wysyłała buziaczki do Edyty Herbuś, chodziła tanecznym krokiem, wygłupiała się się. Na jego pokazie pojawiła się również znana z programu "Top Model. Zostań modelką", Honorata Wojtkowska.

 

27.10.2012 Lodz ul. Tymienieckiego VII edycja Fashionphilosophy Fashion Week Poland . DESIGNER AVENUE Pokaz kolekcji TOMAOTOMO BY TOMASZ OLEJNICZAK Nz: Magda Steczkowska MICHAL TULINSKI/FORUM fot. Forum

 

Julia Pietrucha swoją karierę rozpoczynała jako modelka, więc miała doświadczenie w chodzeniu po wybiegu. Pietrucha reprezentowała markę Orsay, głównego sponsora łódzkiej imprezy.

26.10.2012 Lodz ul. Tymienieckiego VII edycja Fashionphilosophy Fashion Week Poland . DESIGNER AVENUE Pokaz kolekcji Orsay Nz: Julia Pietrucha MICHAL TULINSKI/FORUM

W pokazie marki Ptaszek gwiazdą był mąż Grażyny Wolszczak, Cezary Harasimowicz. Jego obecność na wybiegu wywołała burzę oklasków. U Maldorora na szczęście nie pojawiła się Katarzyna W., wbrew wcześniejszym plotkom, które niewątpliwie przyciągnęły tłumy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.