Mamy zdjęcia ze ŚLUBU Natalii Siwiec! TYLKO NAM zdradziła szczegóły!

Są razem już kilka lat i świata poza sobą nie widzą. Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski podobno dwa miesiące temu wzięli ślub w Las Vegas. Jak było naprawdę? Co modelka ceni w swoim partnerze, a co ją denerwuje? Zobacz!

Co z tym ślubem?

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Czy to prawda, że Mariusz jest Twoim mężem? Jak wyglądał Wasz ślub?

Ślub odbył się w Vegas. Typowy spontan z elementami wzruszenia i magia trudna do opisania. Cały dzień był cudowny. Od rana piliśmy szampana na pool party w klubie Marquee. O 18 pojechaliśmy do urzędu stanu cywilnego podpisać kontrakt małżeński. Później limuzyna i śliczna kapliczka Little Church on the west... Ta sama, w której swój pierwszy ślub brała Angelina Jolie. Ceremonia zostanie w mojej pamięci na zawsze, również dzięki wzruszającej przemowie pastora. Później sesja i powrót do... kasyna w hotelu Cosmopolitan oraz Belaggio. Oczywiście wygrana i tance do białego rana.

Zakochani

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Najbardziej lubię w Mariuszu:

Fantazję, kreatywność i nieprzeciętne poczucie humoru, wytrwałość w dążeniu do celu, dokładność, opiekuńczość, to, że jest mixem wszystkiego, co najlepsze i najgorsze zarazem i chyba dlatego wciąż tak bardzo mnie do niego ciągnie. Jest moim małym psychopatą ze szklana kulą w oczach. Przewiduje większość wydarzeń...

Są też wady

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Najbardziej mnie wkurza w Mariuszu....

To, że zna mnie lepiej niż ja samą siebie, jest zbyt dokładny i czasami przesadza z gadaniem. Nie lubię, kiedy budzi mnie bardzo wcześnie rano, bo szkoda mu życia na spanie, a ja jestem śpiochem.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Czym Cię Mariusz ujął?

Po prostu miłość od pierwszego wejrzenia. Tylko w taką zresztą wierzę... Magiczne oczy, piękne białe zęby, tajemnicze spojrzenie i jeszcze bardziej zaskakujący żart sytuacyjny... Zwariowałam na jego punkcie.

Czego nie lubi?

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Czego nie akceptujesz w mężczyznach?

Chamstwa, przewidywalności, zazdrości, braku fantazji, problematyczności.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.