Wylaszczona Pakosińska, blondwłosa Korwin-Piotrowska i nowa gwiazda, czyli co się działo na konferencji TVN Style

Tego nigdzie nie zobaczycie!
Magda Mołek. Magda Mołek. KAPIF

Magda Mołek

Konferencja prezentująca wiosenną ramówkę TVN Style odbyła się w czwartek w warszawskiej restauracji Belvedere. Poprowadziła ją Magda Mołek razem z szefową stacji, Małgorzatą Łupiną.

Zobaczcie, co jeszcze się działo.

Katarzyna Pakosińska. Katarzyna Pakosińska. KAPIF

Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska poprowadzi w TVN Style swój autorski program "Pakozetka". Będzie rozmawiać ze znanymi mężczyznami o seksie i męskich sekretach. Prezentacja programu przebiegła bardzo ciekawie. Ku zaskoczeniu Pakosińskiej, dwóch umięśnionych modeli wniosło na salę czerwoną kozetkę. Zasiadł na niej Piotr Najsztub, z którym Pakosińska przeprowadziła spontaniczny krótki wywiad.

Pakosinska Katarzyna

Karolina Korwin Piotrowska. Karolina Korwin Piotrowska. KAPIF

Karolina Korwin-Piotrowska

Duże poruszenie na konferencji wywołała Karolina Korwin-Piotrowska, a właściwie jej nowa fryzura. Prowadząca "Magiel towarzyski" na wiosnę zapragnęła odmiany i stała się blondynką. Jak Wam się podoba?

Małgorzata Rozenek. Małgorzata Rozenek. KAPIF

Małgorzata Rozenek

Do Małgorzaty Rozenek, czyli polskiej "Perfekcyjnej Pani Domu", ustawiła się najdłuższa kolejka chętnych na wywiad dziennikarzy. Wszyscy chcą lepiej poznać nową twarz TVN Style.

Pascal Brodnicki. Pascal Brodnicki. KAPIF

Pascal Brodnicki

Pascal Brodnicki poprowadzi w TVN Style program "Smakuj świat z Pascalem". Odwiedził z kamerą Azję i pokaże nam, co tam jadł. Zanim jednak wystartuje program, goście zebrani na konferencji mogli go zobaczyć w akcji, gdyż przyrządzał dla nich potrawy.