Wpadki miesiąca. Gwiazdy się postarały

Nie każdy potrafi zachować klasę.
Sebastian Karpiel-Bułecka Sebastian Karpiel-Bułecka Kuba.plejada.pl

Miejsce 6. Gej-górale Sebastiana Karpiela-Bułecki

Lider Zakopower w rozmowie z Kubą Wojewódzkim wyznał prawdę o góralach. Sebastian Karpiel-Bułecka, który jest z krwi i kości człowiekiem gór uważa, że na Podhalu nie ma homoseksualistów. "Gej-górale" nie istnieją - zarzekał się Karpiel Bułecka. Nieświadomość boli.

Zachary Quinto, Karolina Korwin-Piotrowska. Zachary Quinto, Karolina Korwin-Piotrowska. KAPiF

Miejsce 5. KKP i przyznawanie się do... no, własnie?

Karolinę Korwin-Piotrowską ostatnio poniosło. Na swoim Facebooku zamieściła link do wywiadu z Zacharym Quint, który wyznał, że jest gejem. WYZNAŁ nie znaczy tyle, co PRZYZNAŁ. A według Karoliny Korwin-Piotrowskiej do polscy geje powinni przyznać się przed całym krajem, kim naprawdę są. A my pytamy, po co? Internauci nie mieli litości dla dziennikarki. Zarzucili jej, że nawołuje do wyznawania łóżkowych sekretów strasząc przy tym, że kto się nie przyzna, ten żyje w kłamstwie. Brzmi jak złe wróżby z ambony. WIELKA WPADKA.

tvn tvn tvn

Miejsce 4. Anna Bałon i oszukiwanie

Uczestniczka programu "Top Model. Zostań modelką" zalicza wpadkę na miarę srebrnego podium. Gdy Michał Piróg przekazywał uczestniczkom treść zadania, Anna Bałon schowała się za filar i zaczęła się malować. Nie byłoby w tym nic złego , gdyby nie fakt, że zadanie polegało właśnie na wykonaniu makijażu na czas. Bałon chciała zyskać kilka minut cennego czasu. Oczywiście zauważyły to modelki i podniosły alarm, a Bałon najadła się wstydu.

Magdalena Kumorek Magdalena Kumorek Kuba.plejada.pl

Miejsce 3. Magdalena Kumorek

Kumorek była gościem programu "Kuba Wojewódzki Show". Już na wstępie skarciła Wojewódzkiego za mówienie do niej "Madzia".

Nie mów do mnie Madzia. Jestem Magda. "Madzia" to już coś sugeruje.

Ostro. Pytanie tylko, czy aktorka nie wiedziała gdzie występuje czy naprawdę chciała popsuć cały swój występ? Bo jeżeli chodziło jej o to drugie, to zagrała oscarowo.

Kinga Rusin i Małgorzata Kożuchowska Kinga Rusin i Małgorzata Kożuchowska Kapif

Miejsce 2. Małgorzata Kożuchowska i płaszcz z wielbłąda albinosa

Marka MaxMara zaprezentowała w ostatnim tygodniu października płaszcz "Anna Karenina". Niebanalny, bo uszyty z bawełny wielbłąda albinosa i wykończony futrem z norek. Cena -  około 13 tysięcy złotych. Małgorzata Kożuchowska nie tylko zaprezentowała płaszcz na imprezie, ale była nim zachwycona:

To kwintesencja kobiecości - powiedziała w "Superstacji".

Dla nas to wpadka. Zachwalać futrzane wdzianko, gdy w Polsce trwa dyskusja o sposobie ich produkowania, to czysta ignorancja.

Anna Dereszowska. Anna Dereszowska. KAPIF

Miejsce 1. Anna Dereszowska

Miejsce pierwsze przyznajemy Annie Dereszowskiej. Na otwarciu sklepu GAP w Warszawie, aktorka pojawiła się z dzieckiem i mężem. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że 3-latka siedziała w wózku zakryta kurtką. Wyglądało to okropnie. Która matka praktykuje takie zachowanie? Rozumiemy, że Anna Dereszowska chciała uchronić córeczkę przed fotografami i wykazała się troską. Ale czy nie lepiej było zostawić dziecko w domu?

Więcej o:
Komentarze (63)
Wpadki miesiąca. Gwiazdy się postarały
Zaloguj się
 • kabe

  Oceniono 19 razy 17

  Ludzie, co ja paczę!? "uszyty z bawełny wielbłąda albinosa"
  Hahahahahahahaha, to wielbłądy mają na sobie bawełnę? Padłem.

 • lia

  Oceniono 12 razy 12

  Kożuchowska ma płaszcz z WEŁNY (nie bawełny, bo bawełna rośnie na krzakach), nie zaś ze skóry czy futra wielbłąda. Chciałabym zauważyć, że mnóstwo ludzi nosi sweterki uszyte z wełny owiec i nikogo to nie bulwersuje, gdyż wełenka owcom odrasta. Przypuszczalnie to samo dzieje się z wielbłądami.

 • piwko

  Oceniono 11 razy 11

  Bułecka ma rację,uoni tam mają uowiecki...

 • lilly_kane

  Oceniono 15 razy 11

  Wpadkę to zaliczyliście WY bo jest Zachary Quinto a nie Quint. Miejsce pierwsze.

 • ajerkoniak

  Oceniono 11 razy 11

  Wydaje mi się, że największa wpadkę zaliczył Plotek. Od kiedy na wielbłądach rośnie bawełna?

 • theonlymonia

  Oceniono 10 razy 10

  Największą wpadkę zaliczył/a aytor/ka tego artykułu. Dawno nie przeczytałam tylu zdań bez ładu i składu. Tekst o Korwin-Piotrowskiej to rzeź na języku polskim i logice formalnej. Reszta niewiele lepsza. O bawełnie na wielbłądzie nie wspominając.. Masakra.

 • aaagataaa

  Oceniono 10 razy 8

  Oglądałam ten program z Karpielem-Bułecką i to co napisaliście to chamska manipulacja. Powiedział, że nie zna żadnego geja-górala i nie słyszał o żadnym. Ze może gdzieś są. Nie zarzekał się, że takich nie ma! Żenua!!!

 • dak

  Oceniono 10 razy 8

  Plotek, czy znasz definicję słowa "wpadka"??? To wy ośmieszyliście się "oscarowo"! To wy zaliczyliście największą wpadkę! Jakiś pismak posklejał nieuczciwość Anny Bałon z kwestią noszenia futer, orientacją seksualną... Z normalnej prośby Magdaleny Kumorek o niezdrabnianie jej imienia też chciał coś wycisnąć, ale nie wyszło... w dodatku całkowicie zniekształcił jej wypowiedź. Znowu nie wyszło!

 • kurna_olek

  Oceniono 10 razy 8

  Wpadkę zaliczył(a) dziennikarz, który wymyślił "bawełnę wielbłąda albinosa"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX