Nergal nie przestaje szokować. Nie obchodzi go zamieszanie wokół jego obecności w programie " The Voice of Poland ". Nergal, prawie jak PiS i PO, podzielił Polskę na swoich przeciwników i zwolenników. Niektórzy (Marcin Meller, Wojciech Cejrowski, Szymon Hołownia) domagają się jego odejścia artysty z muzycznego show. Inni (Piasek, Zbigniew Hołdys, minister Sławomir Nowak) nie mają nic przeciwko obecności Nergala w TVP2.
Nergal nic nie robi sobie z grzmotów z nieba. Niedawno pojawił się w klubie Hydrozagadka w Warszawie, przebrany za księdza, który uzdrawia niepełnosprawnych. Nergal wyglądał na dumnego z siebie, a tłum piszczał z zachwytu.
Przegiął? Weź udział w naszej sondzie.
Nergal wchodzi w 7. minucie.
Rudy
Komentarze (112)
Nergal przebrał się za księdza i uzdrawia. WIDEO
Czuje sie troche upowazniony do opinii na temat znikniecia z Plotka. Przeprowadzilem z p. ulla jedna ostra wymiane komentarzy. W zyciu bym tego nie zrobil gdybym nie zostal zaczepiony w chamski sposob co bylo w stylu tej pani.Doslownie cytuje; Ty sie zamknij i w spokoju podcieraj zad deutschowi. Moj post poprzedzajacy byl skierowany do calkiem innej osoby.W skrocie stwierdzal ,ze politycy niemieccy nie zajmuja sie wypowiedzia p.Kaczynskiego. Internet nie jest Wersalem , przygladalem sie wypowiedziom tej pani ok 100 postow, wiekszego chamstwa nie widzialem. Wczoraj spotkala sie z rownie ostrymi przeciwnikami ,ale to tylko reakcja na jej posty. Ja jako dorosly facet ,tez w pewnym momencie lapalem sie na tym ,ze schodze do poziomu tej pani.