Kate Upton

Kate Upton jest amerykańską modelką, aktorką i projektantką. Próbowała swoich sił jako aktorka, m.in. w filmach: „Głupi, głupszy, najgłupszy” i „Inna kobieta”. Można ją było oglądać na okładkach magazynów światowej sławy, takich jak Vogue i Vanity Fair. W 2014 roku jej nagie zdjęcia wyciekły do Internetu.

Imię i nazwisko: Katherine Upton
Data urodzenia: 10 czerwca 1992
Miejsce urodzenia: Saint Joseph, Stany Zjednoczone
Zawód: modelka
Agencja modelek: IMG Models
Facebook: facebook.com/officialKateUpton
Instagram: @kateupton

Kate Upton – kariera

Kate Upton jest modelką i aktorką. Ponadto projektuje stroje kąpielowe dla firmy odzieżowej Beach Bunny.
Jej debiutem filmowym była rola kochanki pana Hightowera w komedii wyreżyserowanej przez Bretta Ratneta pod tytułem „Tower Heist: Zemsta cieciów” w 2011 roku. Rok później modelka zagrała w filmie „Głupi, głupszy, najgłupszy”. Poza tym w jej filmografii są filmy, takie jak: „Inna kobieta”, „The Layover” i „Masterpiece”.
Upton pojawiła się na okładkach magazynów Sports Illustrated Swimsuit Issue, Vogue oraz Vanity Fair. Poza tym brała udział w kampaniach reklamowych znanych marek, na przykład Sam Edelman, Guess? i Victoria’s Secret. Od 2014 roku jest twarzą kosmetyków marki Bobbi Brown.

Kate Upton – życie prywatne

Kate nie wstydzi się publicznie mówić o swojej wierze w Boga i przyznaje, że religia jest dla niej bardzo ważna. Podczas jednej z sesji zdjęciowych ktoś z ekipy poprosił modelkę o zdjęcie z szyi krzyżyka i - jak mówi Kate – modelka uświadomiła sobie wtedy, jak ważny jest dla niej ten symbol i to żeby cały czas mieć go przy sobie.
W 2011 roku modelka zaczęła spotykać się z bejsbolistą Justinem Verlanderem. W 2016 roku para zaręczyła się.
W 2014 roku do sieci wyciekły nagie zdjęcia setki gwiazd amerykańskiego show biznesu, w tym Kate Upton. Zdjęcia miały zostać wykradzione przez hakera i umieszczone w Internecie. Sprawą zajął się między innymi prawnik modelki, który zapewnił, że rozpowszechnianie nagich zdjęć zostanie powstrzymane. Ofiarą hakera obok Kate Upton padła również aktorka Jennifer Lawrence.

kate upton

Więcej o:

kate upton