Katarzyna Modrzewska

Katarzyna Modrzewska

Katarzyna Modrzewska to była żona bramkarza, piłkarza Reprezentacji Polski, zawodnika Bournemouth, Artura Boruca, z którym ma syna Aleksandra. Rozwiodła się ze swoim mężem i otrzymywała od sportowca alimenty o wysokości 17 tysięcy złotych miesięcznie.

Rok urodzenia: 1980 r.
Rodzina: syn Aleksander

Katarzyna Modrzewska: małżeństwo z Arturem Borucem

Katarzyna Modrzewska w 2001 roku wyszła za mąż za zdolnego polskiego piłkarza, bramkarza, członka Reprezentacji Polski Artura Boruca. Uroczystość odbyła się w Siedlcach, a w internecie pojawiły się zdjęcia z uroczystości. W 2008 roku Modrzewska urodziła syna Aleksandra. Jej mąż przebywał wówczas na Mistrzostwach Europy, które rozgrywane były w Austrii i Szwajcarii. Selekcjoner kadry Leo Beenhakker pozwolił świeżo upieczonemu tacie jechać do Polski, by zobaczyć swojego synka.
Jeszcze przed narodzeniem Aleksa para przeżywała poważne kryzysy, już dwa razy podchodząc do rozstania. Początkowo mieli się godzić co do wszelkich ustaleń, jednak gdy w 2009 roku doszło do rozwodu, Artur Boruc za pośrednictwem mediów opowiadał o tym, jak jego była żona utrudnia mu kontakty z dzieckiem. Miał też płacić jej alimenty miesięczne w wysokości 17 tysięcy złotych. Adwokatem Katarzyny Modrzewskiej był Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej.

Katarzyna Modrzewska: znajomość z Marcinem Dubienieckim

W 2016 roku okazało się, że Katarzyna Modrzewska spotyka się z mężem Marty Kaczyńskiej, adwokatem, który reprezentował ją w sprawie rozwodowej i sprawie o alimenty, Marcinem Dubienieckim. Obydwoje zostali zatrzymani przez policję pod zarzutem wyłudzenia kwoty 13 milionów z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Katarzyna Modrzewska: niechęć do Sary Mannei

Od kiedy Artur Boruc związał się ze swoją obecną żoną Sarą Mannei, Katarzyna Modrzewska nie kryła niechęci do nowej wybranki byłego męża, podkreślając, że nie życzy sobie, by ta zbliżała się do niej.

Zobacz także:

Artur Boruc - Wojciech Szczęsny - Sara Mannei

katarzyna modrzewska

Więcej o:

katarzyna modrzewska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.