gwiazdy na okładkach

Więcej o:

gwiazdy na okładkach

 • Sztuczne gwiazdy na okładce "Vivy"

  W kioskach pojawił się najnowszy numer magazynu "Viva". To specjalne wydanie "De Luxe". Na okładce znalazły się Natasza Urbańska, Edyta Herbuś oraz Małgorzata Socha. Czarno-białe zdjęcia, duże odkrytego ciała i bezcenny temperament. Jest tylko jedno "ale". Ktoś przesadził z Photoshopem. Urbańska na

 • Gwiazda z okładki - Taylor Swift

  Młoda gwiazdka pojawia się w marcowym wydaniu magazynu Self i Rolling Stone. Jak wiemy, to nie pierwsze okładki Taylor - była ozdobą m.in. Teen Vogue (kliknij tutaj). Która okładka bardziej się Wam podoba?

 • KTÓRA polska gwiazda jest okładce "Maxima"? Poznacie bez podpisu?

  Patrząc na okładkę najnowszego "Maxima", trudno bez zastanowienia powiedzieć, która z polskich gwiazd jest na niej uwieczniona. Gdyby nie wielki podpis tuż obok twarzy, naprawdę ciężko byłoby rozpoznać na zdjęciu Joannę Krupę. Jak to się stało? Modelka i gwiazda "Top Model" wygląda na fotce po

 • Zac Efron na okładce magazynu GQ

  Młody aktor już wielokrotnie pojawiał się na okładkach gazet. Tym razem trafił do magazynu GQ. Uśmiechnięty, idealnie wystylizowany...Tylko jego fryzura przypomina Kotkowi bohatera poprzedniej okładki...(Kliknij tutaj) Jak Wam się podoba?

 • Taylor Swift na okładce magazynu Seventeen

  Piosenkarka coraz częściej pojawia się na okładkach wielu czasopism. Spoglądała już na nas z Vogue Teen, Allure czy Rolling Stone. Teraz może dodać jeszcze zdjęcia z magazynu Seventeen. Przyznajcie, że wygląda naprawdę fajnie! Jak Wam się podoba?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.