Eliza z Warsaw Shore

Eliza z Warsaw Shore

Eliza z Warsaw Shore

Jedna z uczestniczek reality show emitowanego przez telewizję MTV "Warsaw Shore". Program opowiadał o grupie imprezowiczów, którzy zamieszkali w luksusowej willi, a ich zadaniem było jedynie dobrze się bawić na kolejnych imprezach organizowanych między innymi w Warszawie.

Imię i nazwisko: Eliza Wesołowska
Rodzinne miasto: Tuliszkowo
Facebook: Facebook.com/ElizaWarsawShoreMTV
Instagram: @elizka_wesolowska
YouTube: Życie według Elizki
Rodzina: narzeczony Paweł Trybała (Trybson), córka Victoria Elisabeth

Eliza z "Warsaw Shore": kariera i życie prywatne

Eliza Wesołowska została jedną z pierwszych uczestników "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy". Pierwszy odcinek tego sezonu został emitowany 10 listopada 2013 roku na kanale MTV Polska. Składał się z 13 odcinków, a inspirowany był amerykańskim programem "Ekipa z New Jersey".
Fabuła programu polega na tym, że ośmioro dotychczas nieznających się ludzi wprowadza się do luksusowego domu. Nie tylko razem mieszkają, ale przede wszystkim imprezują. Odwiedzają nocne kluby stolicy, nie stronią od dużych ilości alkoholu i przypadkowego seksu. Pokazują jak bawią się młodzi ludzie, którzy nie narzucają sobie żadnych ograniczeń.
Dwudziestoletnia Eliza zamieszkała w domu z playboyem Pawłem, zawodnikiem MMA Trybsonem, szaloną "Małą" Anią, Eweliną, podrywaczem Wojtkiem, imprezowiczką Anią, Mariuszem. Między uczestnikami rodziły się przyjaźnie, ale i ogromne konflikty. Każdy z nich był silną osobowością, przedstawiającą odmienny temperament. Między Elizą, a Pawłem Trybałą zwanym "Trybsonem" zaczęło rodzić się burzliwe uczucie.
Po zakończeniu programu okazało się, ze Eliza z "Warsaw Shore" i Trybson postanowili zostać parą. Następnie media obiegła wiadomość, że Eliza spodziewa się dziecka. W międzyczasie postanowiła zrobić karierę wokalną, występując między innymi w Dzień Dobry TVN.
Gdy Eliza Wesołowska urodziła córkę Victorię Elizabeth razem z Trybsonem postanowiła założyć kanał na YouTube, na którym opowiada o swoim życiu, roli matki, doradza w kwestiach wizerunkowych. W Walentynki 2016 para zaręczyła się, a niedługo po tym Eliza ogłosiła, że znów jest w ciąży.

Zobacz także:

Ekipa z New Jersey - Ekipa z Newcastle - Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia

eliza z warsaw shore

Więcej o:

eliza z warsaw shore