Charlize Mystery

Charlize Mystery

Charlize Mystery, tak naprawdę Karolina Gliniecka, jest polską blogerką. Od 2008 roku prowadzi blog o tematyce mody, zdrowia, urody i designu. Współpracuje z najbardziej znanymi magazynami w Polsce i na świecie. W 2016 roku pojawiły się plotki, że blogerka jest w ciąży, jednak Karolina zaprzeczyła temu.

Charlize Mystery
Imię i nazwisko: Karolina Gliniecka
Zawód: psycholog, blogerka modowa
Blog: charlizemystery.com
Facebook: facebook.com/charlizemystery
Instagram: @charlizemystery

Kim jest Charlize Mystery?

Charlize Mystery, a właściwie Karolina Gliniecka, jest blogerką modową. Swojego bloga założyła w roku 2008 przez co jest jedną z pierwszych blogerek modowych w Polsce. Na swoim blogu porusza głównie tematy mody, ale pisze również o zdrowym stylu życia, urodzie, podróżach, kuchni i designie. Ma rzesze obserwujących ją osób, zarówno na blogu, jak i na portalach społecznościowych. Jako pierwsza polska blogerka zajmująca się tematyką mody, dostała zaproszenie na Nowojorski Tydzień Mody, którego przebieg relacjonowała na swoim blogu. Dzięki popularności jaką zdobyła za sprawą swojego bloga jej stylizacje były pokazywane na łamach magazynów znanych i docenianych na całym świecie, takich jak Harper’s Baazar Australia, ELLE Polska i Glamour Mexico. Poza tym prezentowała skomponowane przez siebie stroje w internetowych wydaniach czasopism Vogue Italia, Vogue British, W – Magazine i Harper’s Baazar. W 2014 roku wydała swoją pierwszą autorską książkę zatytułowaną „Nie mam się w co ubrać”. Charlize Mystery regularnie współpracuje również z polskimi magazynami, na przykład Glamour, ELLE, Joy, Flesh i Gala.

Charlize Mystery w ciąży?

Pod koniec 2016 roku w Internecie pojawiły się pogłoski, że królowa polskiej blogosfery jest w ciąży. Plotki były poparte zdjęciami zrobionymi potajemnie przez paparazzi, na których dopatrywano się ciążowego brzucha blogerki. Wkrótce po pojawieniu się tych pogłosek Charlize Mystery na swoim profilu na Facebooku skomentowała całą sprawę zaprzeczając temu, że jest w ciąży.

charlize mystery

Więcej o:

charlize mystery

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.