Aleksandra Nizio

Aleksandra Nizio

Aleksandra Nizio jest polską wokalistką. Stała się znana szerszej publiczności za sprawą udziału w programie rozrywkowym emitowanym w Telewizji Polskiej – „The Voice of Poland”. Artystka zwyciężyła program, dzięki czemu dostała możliwość nagrania własnego albumu.

Imię i nazwisko: Aleksandra Nizio
Wiek: 22 lata
Pochodzenie: Aleksandrowo
Facebook: facebook.com/OlaNizioOficjalna
Instagram: @aleksandranizio_official

Kariera Aleksandry Nizio

Aleksandra Nizio, mimo swojego młodego wieku odnosi wielkie sukcesy i jest aktywna na wielu polach. Poza karierą muzyczną jest zaangażowana w prace społeczne. Między innymi wspiera projekt skierowany do młodzieży nazwany Profilaktyka i Ty. Projekt ma na celu pokazanie młodym ludziom, że można żyć i bawić się bez alkoholu oraz innych typów używek. Ola Nizio jest wszechstronną artystką – śpiewa, gra na saksofonie, a poza tym występuje w ludowym zespole Zawierucha. Marzeniem wokalistki jest występ na festiwalu w Opolu. Aleksandra Nizio ze względu na swój silny, piękny głos przez wielu jest nazywana polską Adele. W 2014 roku, gdy miała zaledwie 19 lat, zwyciężyła w programie muzycznym „The Voice of Poland”. Nizio znalazła się w drużynie Justyny Steczkowskiej. W finale rywalizowała z Magdaleną Paradziej, Gracjanem Kalandyk oraz Przemysławem Radziszewskim.

Życie prywatne Aleksandry Nizio

Ola Nizio po wygranej w „The Voice of Poland” chętnie chwali się swoimi sukcesami na swoich kontach na portalach społecznościowych. Oprócz postępów w pracy nad albumem, wokalistka nie ukrywa swojego życia prywatnego i często pokazuje się ze swoim chłopakiem. Grzegorz Warnke jest rok młodszy od Aleksandry Nizio i pochodzi z Dusseldorfu. Grzegorz mieszka w Stargardzie Szczecińskim, ukończył technikum hotelarskie. Pasją chłopaka Oli Nizio jest aktorstwo, chłopak występuje między innymi w gdyńskim Teatrze Muzycznym. Na zdjęciach, które para zamieszcza na portalach społecznościowych widać, że bardzo się kochają i wspierają w swoich pasjach i postanowieniach.

aleksandra nizio

Więcej o:

aleksandra nizio

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.