Jak potoczyły się losy aktorów pierwszej polskiej telenoweli

Jax
10.04.2012
A A A Drukuj
W labiryncie.

W labiryncie. (Screen z youtube.com)

To był serial! Miliony Polaków żyły problemami bohaterów "W Labiryncie". Przypomnij ich sobie. Zapraszamy na podróż sentymentalną.
Pamiętacie W Labiryncie? (11)

Tagi:

Komentarze (38)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  koopa

  Oceniono 24 razy 16

  Ten serial to majstersztyk w porównaniu z tym gównem, którym raczą nas teraz reżyserzy od siedmiu boleści. Kiedyś nawet seriali nie robił byle kto, a scenariusz był bliski realiom. W serialu "W labiryncie" ludzie mieszkali tak, jak Polacy w tym okresie, w blokach, jedynie profesor miał willę, a w "Klanie" byle taksówkarz, no, jak mu tam było, ten o debilkowatym wyrazie twarzy, aaa, Rychu, miał chyba ze sto metrów mieszkania, no bo "przypadkiem" trafił mu się down-sierotka, którego mieszkanie opchnął i za dwie klitki kupił sobie niemalże apartament. No kto normalny w to uwierzy? Albo ta wygrana w audiotele i samochód dla bezrobotnego Ryśka, żeby mógł się przekwalifikować na taksówkarza? Takich jaj "W labiryncie" nie było i to był atut tej produkcji - duże poczucie realizmu twórców.

 • avatar

  muminos1975

  Oceniono 13 razy 13

  powiem Wam ze kapitalna jest rola tez docenta Stopczyka Józefa
  no dobra odsada i tyle

 • avatar

  koopa

  Oceniono 12 razy 12

  Pani Sławomira Łozińska stworzyła niepowtarzalną postać w innym serialu, wiele lat wcześniej - zagrała Bronkę, narzeczoną głównego bohatera "Daleko od szosy". Kilka lat temu przeżyła osobistą tragedię - nagle i niespodziewanie, w wyniku tragicznego zbiegu okoliczności, bodajże na sepsę, zmarł jej pierworodny syn, dobrze zapowiadający się student medycyny. Los Pani Sławomiry nie oszczędzał, małżeństwo z pewnym znanym pianistą też nie wypaliło. Ale aktorką jest świetną i szkoda jej trochę do ról w mało ambitnych serialowych produkcjach, to jest kobieta godna poważnej fabuły.

 • avatar

  lk

  Oceniono 13 razy 9

  Najlepsi byli syn Kondrata i jego kolega łobuz. No i oczywiście luzak Derblich i jego przeboje z ćwiczeniowcem, którego grał Skarga.

 • avatar
 • avatar

  muminos1975

  Oceniono 10 razy 8

  Pani Maria byla fajna, nigdy nie pracowała, zawsze na chwilke wychodziła cos załatwic na miasto, czasami nawet kogos poganiała zeby szybsko wrócił z obiadu bo musi cos załatwić :)

 • avatar

  sherlock222

  Oceniono 12 razy 8

  a własnie fajnie ze przypominacie stare dobre seriale
  tak inne od tvnowego chłamu!!!!

 • avatar

  wredniak

  Oceniono 6 razy 6

  Oglądałem co piątek, chyba w 2 klasie i kochałem się w Ewie :)

 • avatar

  asiany

  Oceniono 6 razy 6

  Pamietacie scene z Pewex'u? Wchodzi profesorowa Anna z zamiarem kupna perfum. Spotyka Renate z kolezankami. Renata kupuje Opium YSL placi chyba 50 Dolarow. Profesorowa Anna dostaje wytrzeszczu oczu. Ma przy sobie jedynie 3 Dolary. Ekspedientka propunuje jej ... Dezodorat LIMARA ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX