Bogdan Rymanowski wystąpi z...hologramem

Podczas niedzielnego wieczoru wyborczego obok Rymanowskiego zobaczymy prezenterkę w 3D. Star Trek? Nie. TVN24.

Jak podają wirtualnemedia.pl , w niedzielę będziemy świadkami przełomu technologicznego, jeżeli chodzi o polską telewizję. Ponoć TVN24 szykuje nie lada gratkę dla fanów technologii i Bogdana Rymanowskiego . Jaką?

Podczas niedzielnego wieczoru wyborczego na antenie TVN24 obok Bogdana Rymanowskiego pojawi się korespondentka Inga Rosińska jako hologram ! W tym samym czasie ciałem będzie w Brukseli. O stanie ducha nic nie wiadomo. Jak zapewnia zastępca redaktora naczelnego TVN24 Michał Samul - to będzie wielki skok polskiej telewizji.

Bogdan Rymanowski zapewne będzie ucieszony widokiem wirtualnej koleżanki, ale my byśmy nie cieszyli się tak bardzo, bowiem hologram już w polskiej telewizji został wykorzystany. Podczas półfinału "You Can Dance" na scenie oprócz dwóch tancerek pojawiły się dwie kolejne w jakości 3D .

Jurorka  Weronika Marczuk-Pazura zdradziła przy okazji cały sekret zabiegu. Widzowie zobaczyli na ekranach telewizorów imponujący efekt hologramu, ale zebrani w studio fani tańca już nie. I tak zamiast Star Treka wyszedł "Pan Kleks w Kosmosie".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.