Angelina Jolie na okładce "Elle". Zjawiskową sesję wykonał fotograf o polskich korzeniach! Zdjęcia ze środka magazynu zapierają dech w piersiach

Ostatnia sesja Angeliny Jolie dla "Elle" zniewala. Co ciekawe, autorem zdjęć jest Alexi Lubomirski.

Angelina Jolie wraca. Gwiazda po raz ostatni pojawiła się na wielkim ekranie w 2015 roku, kiedy to wcieliła się w jedną z głównych ról w filmie "Nad morzem". Wygląda jednak na to, że zdążyła już zatęsknić za planami filmowymi. Niebawem do kin trafi kilka produkcji z jej udziałem, w tym wyczekiwana od dawna "Czarownica 2". Do premiery zostały jeszcze dwa miesiące, jednak aktorka już teraz ruszyła z promocją.

Nie od dziś wiadomo, że wrześniowe wydania magazynów modowych są najważniejsze i najbardziej prestiżowe. Na okładki trafiają wówczas gwiazdy, które w minionych miesiącach wybiły się swoją aktywnością na tle konkurencji. W rym roku amerykańska edycje "Elle" doceniła Angelinę Jolie. To właśnie ona została najnowszą "cover girl".

Angelina Jolie w "Elle"

O tym, że Angelina Jolie jest przepiękna wiedzą wszyscy. Mimo to, każda kolejna jej sesja zdjęciowa zachwyca. Nie inaczej było w tym przypadku. Uśmiechnięta aktorka zapozowała w eleganckich kreacjach. Trzeba przyznać, że wygląda stylowo nawet, kiedy jest kombinezonie i opiera się o samolot. Na uwagę zasługuje fakt, że zdjęcia wykonał fotograf o polskich korzeniach - Alexi Lubomirski.

Zdjęcia to oczywiście nie wszystko. Do sieci trafiły też fragmenty wywiadu z wrześniowego "Elle". Dziennikarka nawiązała do tego, że Jolie już dwa razy zagrała czarownicę. Jak sama przyznała, filmowa kreacja wcale nie odbiega aż tak bardzo od jej życia codziennego.

Gdybym żyła lata temu, to pewnie spaliliby mnie na stosie za bycie sobą - wyznała z rozbrajająca szczerością.

Wybierzecie się do kina na "Czarownicę 2"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.