Syn Jolie skończył 18 lat. Maddox wybrał już kierunek studiów. Nie idzie w ślady sławnych rodziców. Wyjedzie do dalekiego kraju

Najstarszy syn Angeliny Jolie i Brada Pitta idzie na studia. Chłopak zdecydował się na dosyć trudny i zaskakujący kierunek.

Dzieci Jolie i Pitta dorastały na oczach całego świata. Ich najstarszy syn Maddox, piątego sierpnia świętował swoje osiemnaste urodziny. Z tej okazji w zagranicznych mediach pojawiła się informacja, że 18-latek już niedługo rozpocznie naukę na uczelni wyższej.

Maddox Jolie-Pitt idzie na studia

Syn hollywoodzkich aktorów już niedługo rozpocznie nowy etap w swoim życiu. Jak się okazuje, Maddox nie zostanie w Stanach Zjednoczonych, a wyprowadzi się poza granicę kraju. Zdecydował się na naukę w Yonsei University w Południowej Korei. Podobno w ubiegłym roku sama Angelina odwiedziła ten uniwersytet.

Znany jest również wybór studiów. Maddox zdecydował się na dosyć trudny kierunek, jakim jest biochemia. Mama jest oczywiście bardzo dumna i sama chce odwieźć najstarszego syna na uczelnię.

Pamiętacie jeszcze, kiedy Jolie i Pitt tworzyli udane małżeństwo? Poznajcie historię ich miłości:

Zobacz wideo

KB