Ocierają się, wyginają i... Zobacz, jak gwiazdy ćwiczą do pierwszego odcinka "TzG"!

Mamy pierwsze zdjęcia z treningów do nowej edycji "Tańca z gwiazdami".

Gwiazdy już wyciskają z siebie siódme poty, ćwicząc przed występami w "Tańcu z gwiazdami". Pierwszy odcinek na żywo nowej edycji już 7 marca. Zobacz zdjęcia z treningów!

Już niebawem rozpocznie się kolejna edycja popularnego show "Taniec z Gwiazdami". Gwiazdy już trenują, aby w pierwszym odcinku na żywo zdobyć serca, a przede wszystkim głosy widzów. aktorzy, sportowcy, wokaliści będą dwoić się i troić w walce o kryształową kulę. My mamy dla Was pierwsze zdjęcia z treningów. Jak widać Antoni  Królikowski zatańczy w programie z ognistą brunetką Kamilą Kajak, a były reprezentant Polski w siatkówce, Piotr Gruszka z Niną Tyrką - prywatnie partnerką Agustina Egurroli . Myślicie, że różnica wzrostu pomiędzy sportowcem i tancerką pomoże, czy przeszkodzi im w występach?

Wbf

Wbf

Przypomnijmy, że znamy wszystkie pary, które wystąpią w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". (Zobacz: Halejcio z Barańskim, Kwiatkowski z Lesar, Moro z Maserakiem... Mamy 21 nazwisk uczestników "TzG"! ). Tym razem show obejrzymy w Polsacie.

Tutaj znajdziecie oficjalny zwiastun programu. Czekacie na pierwszy odcinek?

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.