Pamiętacie Neville'a z "Harry'ego Pottera"? Byliśmy w szoku, gdy go teraz zobaczyliśmy. Co za zmiana!

Pucołowaty niedorajda z odstającymi uszami i ogromną szparą między zębami dorósł. Dzisiaj Matthew Lewis to seksowny 24-latek. Nie zdziwilibyśmy się, gdyby z taką urodą seryjnie łamał kobiece serca. Sami zobaczcie!
Matthew Lewis Matthew Lewis Youtube.com

Matthew Lewis

Takim go zapamiętaliśmy z pierwszych części sagi o Harrym Potterze. Matthew Lewis zagrał Neville'a Longbottoma i jako postać z założenia nieco "safandułowata", stał w cieniu takich gwiazd jak Daniel Radclife, Rupert Grint czy Emma Watson. Oni dzisiaj podbijają salony i oszałamiają na czerwonym dywanie. Niewykluczone, że Matthew Lewisa czeka to samo, ponieważ 24-letni obecnie aktor dorósł, zmężniał i wygląda zniewalająco. Kiedy kręcono "Harry'ego Pottera i Kamień Filozoficzny" miał zaledwie 12 lat...

Matthew LewisYoutube.com

Matthew Lewis Matthew Lewis East News

Matthew Lewis

Matthew Lewis polubił graną przez siebie postać.

On ma niesamowite serce i odwagę, nie ma serca do polityki. Chce po prostu pozostać lojalny wobec swoich przyjaciół i robić to, co słuszne - powiedział w wywiadzie dla portalu Herocomplex.latimes.com.

Tak wyglądał w 2005 roku w filmie "Harry Potter i Czara Ognia".

Matthew LewisEast News

Matthew Lewis Matthew Lewis Bulls

Matthew Lewis

Oto, jak Matthew Lewis wyglądał jako 17-latek. Czy patrząc na tę wciąż pucołowatą twarz przypuścić, że już za kilka lat to będzie niezły przystojniak?

Neville pomagał mi dorastać, tak samo jak pomagał dorastać innym widzom. Kiedy otrzymałem tę rolę, zauważyłem, że ja i Neville jesteśmy do siebie bardzo podobni: nieśmiali, pucołowaci chłopcy. Tak naprawdę w pierwszych filmach niewiele grałem. Byłem po prostu sobą - wspominał potem.
Matthew Lewis Matthew Lewis Pr Photos

Matthew Lewis

Jako 18-latek pomimo pierwszego zarostu wciąż miał twarz dziecka.

Matthew LewisPr Photos

Matthew Lewis Matthew Lewis Pr Photos

Matthew Lewis

Tak wyglądał w roku 2012.

Matthew LewisPr Photos

Matthew Lewis Matthew Lewis East News

Matthew Lewis

Matthew Lewis teraz! Kiedy zobaczyliśmy te zdjęcia, przeżyliśmy potężny szok. Aktor zmienił się nie do poznania! Subtelną uroda "niegrzecznego chłopca" i zniewalający uśmiech czynią z niego idealnego kandydata na seryjnego łamacza damskich serc!

Matthew LewisEast News

Matthew Lewis Matthew Lewis Youtube.com/ East News

Matthew Lewis

Zmiana, jaka dokonała się w ciągu 12 lat, jest rzeczywiście ogromna, o czym można się przekonać w niniejszym porównaniu. Matthew Lewis dorósł, zmężniał i co najważniejsze, okazał się niezłym przystojniakiem. Jak widać, aktor zrobił nawet porządek z zębami.

Matthew LewisBulls/ East News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.