Weronika Rosati i Piotr Adamczyk mieli wypadek

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk dzisiaj w nocy mieli wypadek - podaje Lublin.gazeta.pl . Doszło do niego w miejscowości Malewszczyzna pod Zamościem. Para jechała volvo Piotra Adamczyka. Samochód nie wyrobił się na zakręcie i zjechał do rowu.

Kierujący samochodem był trzeźwy i nie odniósł obrażeń. Pasażerka auta z urazem kostki trafiła do szpitala - mówi Se.pl Anna Kopeć z zamojskiej policji.

Według ustaleń Lublin.gazeta.pl Piotr Adamczyk jechał o trzeciej w nocy do Zamościa, by rano stawić się na planie filmu "Wkręceni" Piotra Wereśniaka. Aktor był trzeźwy.

Fot. KWP Lublin

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk pracowali razem na planie serialu "Piąty stadion". Kilka dni temu pojawiła się informacja, że spotykają się.

Od kilku tygodni aktorzy umawiają się na randki. Ostatnio spędzili razem cały dzień! - czytamy na łamach "Show". - W sobotę to ona przyjechała do Piotra i poczekała na niego, gdy wyskoczył na chwilę do restauracji Stary Dom. To bez wątpienia świadczy o dużej zażyłości i wzajemnym zaufaniu. Aktorka przedstawiła też Piotra swoim znajomym i zaprosiła na grilla. Wieczór zakończyli u Adamczyka...
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

Abc

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.