Paris Jackson w szpitalu. Chciała popełnić samobójstwo?

Nastolatka chciała się zabić?

15-letnia Paris Jackson , córka zmarłego Michaela Jacksona, została przewieziona w nocy do szpitala. Niewykluczone, że usiłowała popełnić samobójstwo.

O 1:27 w nocy odebrano zgłoszenie dotyczące możliwego przedawkowania - powiedział Scott Miller ze straży pożarnej w Los Angeles w rozmowie z People.com .

Portal Tmz.com donosi, że na jednym nadgarstku Paris Jackson były liczne rany cięte.

Paris JacksonParis Jackson screen Twitter screen Twitter

Matka nastolatki, Debbie Rowe, powiedziała, że dziewczyna miała ostatnio wiele na głowie. Paris Jackson umieściła wczoraj na swoim Twitterze posty, mogące świadczyć, że była w nie najlepszym stanie psychicznym.

Zastanawiam się, dlaczego łzy są takie słone - pisała na Twitterze .

Drugim postem był tekst piosenki zespołu "The Beatles", pt.: "Yesterday".

Posty Paris JacksonPosty Paris Jackson Screen Twitter.com Screen Twitter.com

Córka Michaela Jacksona podobno czuje się już dobrze.

Michael Jackson, Paris Jackson, Michael Jackson jr.Michael Jackson, Paris Jackson, Michael Jackson jr. SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Paris JacksonParis Jackson screen Twitter screen Twitter

REUTERS

Michael Jackson unika sytuacji, w których pokazuje dzieci, ale czasami uda się go przyłapać na przechadzce z latoroślami. Prince i Paris chodzili bez masek, ale szybko zostało to naprawione. Gdy tylko okazało się, że dzieci widać z ulicy, na ich twarze nałożono karnawałowe maski. To się nazywa mieć beztroskie dzieciństwo.Michael Jackson unika sytuacji, w których pokazuje dzieci, ale czasami uda się go przyłapać na przechadzce z latoroślami. Prince i Paris chodzili bez masek, ale szybko zostało to naprawione. Gdy tylko okazało się, że dzieci widać z ulicy, na ich twarze nałożono karnawałowe maski. To się nazywa mieć beztroskie dzieciństwo. SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Emes

Więcej o: