Majewski pojechał na wakacje z żoną i..."Galą"

Wakacje gwiazd.

W najnowszym magazynie Gala pojawił się obszerny wywiad z Magdą i Szymonem Majewskimi. Para udała się na wakacje na wyspę Roatan na Karaibach. Szymon i Magda opowiadają o swoim małżeństwie. Twierdzą, że nie są typowym małżeństwem, tylko parą kochanków.

Nie znoszą nudy, mają wybuchowe charaktery i temperamenty. Jednocześnie dla Szymona spełnieniem marzeń jest weekendowe leżenie z żoną na kanapie.

Jego życie to nieustanna pogoń za kluczami, portfelem, dokumentami, czapką. Ciągłe dzwonienie do kolegów, do kierowców taksówek i szukanie wszystkiego... Nie mam już z tym problemu, nawet mnie to śmieszy. Także już nie reaguję na nieprawdopodobny bałagan, który Szymon wokół siebie robi, bo zauważyłam, że on się stara - twierdzi Magda.

 Magda i Szymon Majewscy Magda i Szymon Majewscy fot. magazyn Gala

Przypomnijmy, że Magda i Szymon to modelowe małżeństwo z 18 letnim stażem. Inspiracją są dla nich starsze pary z ogromnym stażem, które chcą pracować nad swoimi związkami. Majewski pojechał na darmowe wakacje z "Galą"? A podobno za udział w kampanii PKO dostał ponad 3 mln złotych. Chyba starczyłoby też na wakacje...

Więcej zdjęć pod tym linkiem .

Annik

Zobacz także:

6 wcieleń Szymona Majewskiego

Majewski wkurza pracowników banku

Największy urwis show-biznesu kończy 44 lata

Więcej o: