"Mam talent": Problemów z głosowaniem cd.

Okazuje się, że setki osób miały problemy z wysyłaniem SMS-ów!

Wczoraj pisaliśmy, że pojawiły się problemy podczas głosowania w finale sobotniego "Mam talent" . Użytkownikom MixPlusa i Simplusa znikały pieniądze z konta po wysłaniu sms-a. Nie podejrzewaliśmy nawet, że problem dotyczył aż tak dużej liczby osób .

Kasperr:

W sumie wysłałem 3 sms (dodam,że przed wysłaniem smsów miałem na koncie 28 zł)i dostałem potwierdzenie, że mój głos został oddany. Przy próbie wysłania czwartego sms, mój telefon pokazał mi błąd. Ponowiłem próbę wysłania kilkukrotnie i ciągle wyskakiwał mi ten sam błąd.  Postanowiłem sprawdzić mój stan konta i okazało się, że na moim koncie zostało nieco ponad 2 zł.

Pamela:

Tak ja miałam problem w wysłaniem sms'a na Kamila Bednarka w Mam Talent. Sms potwierdzający nie doszedł a wzięli mi 11 zł.

Aśka:

Mnie róznież przytrafiło się naliczenie głosów kilkakrotnie. Przy wysyłaniu smsów na Magdę Welc pokazywało mi bład wysyłania z zapytaniem czy spróbować ponownie. Próbowałam aż do wykorzystania wszystkich środków na koncie 16 zł.

przy_bry:

Muszę przyznać,że to jest prawda, mam MixPlus i chciałem wysłać głos na Kamila Bednarka, lecz sms wysyłał się ponad minutę, po czym wyskoczył błąd-między opcją "ponów" i "nie" (co oznaczało brak kontynuacji), wybrałem "ponów". Nic to nie zmieniło, wiadomość nadal nie chciała się wysłać. Sprawdziłem stan konta swojej karty komórkowej i zaszokowało mnie fakt, iż zabrało mi 7,32 zł.

To tylko kilka z wielu wiadomości, które otrzymaliśmy od soboty . Czy w związku z tym TVN powtórzy głosowanie? Poinformujemy Was niebawem!

Janus

Zobacz także:

Kamil Bednarek - największy przegrany "Mam talent"

Afera w "Mam Talent". Były problemy z głosowaniem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.