Bella Swan ma dziś urodziny :)

Wszystkiego najlepszego!

13 września to data, którą powinna znać każda fanka (oraz fan!) sagi Zmierzch - tego dnia urodziła się fikcyjna postać grana przez Kristen Stewart - Bella Swan .

To właśnie nieszczęsne osiemnaste urodziny bohaterki rozpoczynają tragiczny ciąg wydarzeń, który mieliśmy okazję oglądać w " Księżyc w nowiu" i w " Z aćmieniu" , który będzie kontynuowany w wieńczącym sagę " Przed Świtem" . W związku z wyjątkowa datą 13 września postanowiliśmy przypomnieć sobie postać Belli.

BELLA

PEŁNE NAZWISKO: Isabella Marie Swan

STATUS: człowiek

DATA URODZENIA: 13 września 1987

SZCZEGÓLNE ATRYBUTY: skłonna do ulegania wypadkom, przyciąga nieszczęścia, wampiry nie mogą czytać jej myśli

CYTAT: "Zmień mnie. Pragnę tego. Dokonałam wyboru i chcę zacząć żyć nowym życiem".

Bella jest atrakcyjną i inteligentną dziewczyną zakochaną w wampirze Edwardzie Cullenie. Miłość Belli jest tak głęboka, że jej największym pragnieniem jest zostać wampirem, by móc po wsze czasy dzielić życie z Edwardem. Edward stara się do tego nie dopuścić i próbuje tłumaczyć Belli, że los wampira jest przeklęty. Jednak Bella chce zrobić wszystko, by zostać wampirem tuż po zakończeniu szkoły. Chce by transformacji dokonał ojciec Edwarda, Carlise. Z drugiej strony, wolałaby, żeby dokonał tego Edward. Rozważa więc przyjęcie jego warunku - poślubienia go.

Życzymy wszystkiego najlepszego :)

Więcej o: