• Link został skopiowany

Foremniak: MUCHA JEST NIEMORALNA

Jakie są prawdziwe powody rezygnacji z "Och, Karol"?
kapif

Pierwszą rzecz, którą trzeba podkreślić, to fakt, że o filmie "Och,Karol" jest głośno. Choć jeszcze nie powstał. Plotki o  powodach rezygnacji Małgorzaty Foremniak z roli w filmie, robią dobrze Ilonie Łepkowskiej - producentce filmu. Jednym słowem - kasowy sukces murowany.

Wróćmy jednak do Foremniak . Dlaczego tak naprawdę zrezygnowała z filmu "Oh, Karol"? Mówi się, że przez Anię Muchę, która także zagra w produkcji Łepkowskiej. Według naszych źródeł Foremniak nie chciała faktycznie grać z Muchą , bowiem młodsza aktorka jest niemoralna! Te doniesienia potwierdza zresztą tygodnik "Takie Jest Życie".

Poważny argument. Tylko, czy Foremka zapomniała, że będąc mężatką romansowała z Maserakiem? W każdym razie dementujemy plotki - nie poszło o piersi, urodę czy inne drugoplanowe sprawy. Poszło o moralność.

Mrock

Zobacz także:

Foremniak ma problem z młodszymi aktorkami

Foremniak nie zagra w "Och, Karol". Przez Muchę!

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Więcej o: