Praca Mai Sablewskiej dla Dody nie sprowadzała się tylko do załatwiania koncertów. Maja robiła z nią zakupy, zawoziła na imprezy i wspierała w ciężkich chwilach. Czy dla Górniak też będzie tak dużym wsparciem?
Sablewska dba o samopoczucie swojej podopiecznej. Jak dowiedział się se.pl , Maja przed wizytą Edyty w "DDTVN" zawiozła ją rano do dentysty, a później poszła z artystką na jogę. Dziewczyny spędziły na zajęciach aż dwie godziny. Górniak w programie była cała rozpromieniona, a Maja cierpliwie czekała na nią w studiu. Po wszystkim odwiozła Edytę swoim samochodem.
Edyta w rozmowie z "DDTVN" przyznała, że jak spotkała Maję , to miała spędzić z nią raptem 20 minut, a w końcu przegadała z nią całą noc. To początek nowej przyjaźni?
Szaza