Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 06.11.2009

Notowanie 21: Wzrostów - 4; Spadków - 7; Bez zmian - 2; Nowości - 7!.

Oto kolejne dwudzieste pierwsze notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Mamy aż 7 nowości , a do tego ciekawe propozycje.

TUTAJ

znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

Ashley Tisdale (Fot. Peter Kramer AP) Na pierwszym miejscu nadal króluje Miley Cyrus , ale już powoli zbliża się do niej Ashley Tisdale z piosenką "Crank It Up " (4 pozycje w górę). Natomiast właśnie z drugiego miejsca spadł utwór Jonas Brothers "Poison Ivy " - aż 8 pozycji w dół.

Najwyższą nowością w tym tygodniu jest piosenka "Mi Pecado " w wykonaniu Maite Perroni feat. Reik . Oczywiście każda członkini dawnego zespołu RBD ma na Kotku ogromne poparcie, więc Maite pewnie jeszcze awansuje, ale jak na razie zajmuje miejsce 5.

W pierwszej dziesiątce znalazły się także nowości Disneyowskich gwiazd: Selena Gomez & The Scene "Falling Down " oraz Mitchel Musso feat. Mason Musso "Shout It ".

Michael Jackson, fot. Itsuo Inouye/ AP PhotoMichael Jackson, fot. Itsuo Inouye/ AP Photo Michael Jackson, fot. Itsuo Inouye/ AP Photo W propozycjach pojawiła się piosenka nieżyjącego już wykonawcy - Michael Jacksona "This Is It ". Czy król popu ma jeszcze wystarczająco fanów, żeby dostać się na Listę Przebojów Kotek.fm? A może nawet zająć 1. miejsce?

Na Kotkowej Liście bardzo ciężko się przebić polskim wykonawcom. Czy uda się to Agnieszce Chylińskiej ? Jej nowa płyta sprzedaje się jak świeże bułeczki, ale czy kawałek " Nie mogę Cię zapomnieć " zdobędzie Wasze głosy?

Na Liście znajduje się 20 piosenek, ale to nie wszystko. Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ . Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

Chcesz zmienić kolejność piosenek na liście? Nic prostszego - GŁOSUJ TUTAJ !

Więcej o: