Impreza się zaczyna - nowości w radiu Kotek.fm

Kolejne hity na playliście Kotka.

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco. Dzisiaj kilka słów o piosenkach, które pojawiły się w tym tygodniu. 

  O tę piosenkę wiele z Was prosiło Kotka. Oczywiście, udało się ją zdobyć i od dzisiaj możecie jej słuchać na Kotek.fm . Chodzi o "Party in the U.S.A. " Miley Cyrus !. Teledysk możecie obejrzeć TUTAJ .

Green DayGreen Day Green Day, fot.mat.prasowe   Kotek ma także coś dla fanów Green Day . W Radiu leci już ich najnowsza piosenka "21st Century Breakdown ". Kotek przypomina, że każdy, kto lubi tę rockową kapelę, może na nią głosować na Liście Przebojów TUTAJ

Kolejna nowa piosenka to "Sabotage " w wykonaniu Kristinii DeBarge . Zdaje się, że lubicie tę piosenkarkę, bo jej starsza piosenka "Goodbye " już od 4 tygodni gości na Liście Przebojów Kotek.fm .

Pozostałe nowe piosenki w Radiu Kotek.fm to No Angels "One Life ", Kesha "Tik Tok " oraz Carly Patterson "Time to Wake Up ".

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej " lub "Graj rzadziej " - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu. Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ

Słuchajcie Radia Kotek.fm! 

Więcej o: