Dzień Chłopaka już wkrótce!

Dziewczyny, pamiętacie o Dniu Chłopaka?

To już niedługo, 30 września , panowie obchodzą swoje święto. Może nie jest tak popularne jak Dzień Kobiet, ale zapewniamy Was, że męska część ludzkości z niecierpliwością czeka na swój dzień . Na pewno będzie im bardzo miło, jeśli będziecie o nich pamiętać. Jak go uczcić? Jak zwykle najbardziej liczy się dobry pomysł i pamięć . Kotek podsunie Wam kilka pomysłów jak uczcić Dzień Chłopaka w Waszej klasie!

1. Ulgowe traktowanie . Namówcie nauczycieli wcześniej, żeby nie pytali w tym dniu chłopaków, i ogłoście im to przed lekcjami - nie zapomnijcie powiedzieć, że kosztowało Was to wiele wysiłku, by namówić do tego nauczycieli :)

2. Na słodko . Upieczcie dla nich pyszne ciasta , z pomocą mam lub babć. Jeśli to nie wchodzi w grę - zróbcie nalot na dobrą cukiernię i częstujcie ich słodkościami. Możecie też przygotować dla nich pyszne, apetyczne kanapki - świeża bułeczka, sałatka, pomidory - szczególnie, jeśli macie dużo lekcji - pamiętajcie - przez żołądek do serca - ta metoda nigdy się nie zdezaktualizuje!

3. Na pamiątkę . Kupcie każdemu po śmiesznym gadżecie. Może to być np. bokserki w zwariowane wzory, t-shirty ze śmiesznym nadrukiem, śmieszny breloczek (np. ugly doll), kubek czy etui na telefon - ilekroć na niego spojrzą, przypomną im się szalone dziewczyny z klasy .

4. Rozrywkowo . Przygotujcie specjalnie dla chłopaków kabaret - ułóżcie śmieszne wierszyki o każdym z nich, spróbujcie sparodiować ich typowe zachowania, oczywiście w niezbyt złośliwy sposób;) , albo zróbcie konkurs - quiz z typowo "męskiej" wiedzy - piłki nożnej, komputerów, samochodów. Nagrodami niech będą np. ogromne lizaki - ser ducha.

5. Na komplement :) Zróbcie zdjęcie piękniejszej połowy Waszej klasy, włóżcie w ozdobne ramki i podarujcie każdemu z waszymi podpisami i hasłem "Tomek - jesteś super - dziewczyny z klasy", oczywiście wstawiając odpowiednie imię. Gwarantujemy, że zawiśnie ono w pokoju na honorowym miejscu i będzie powodem do dumy!

6. Na bogato! Wręczcie im po kuponie totolotka, z tekstem, że nie znalazłyście niczego bardziej odpowiedniego, a oni zasługują tylko na tak wartościowe prezenty!

W tym dniu nie musicie wydawać kasy na kosztowne prezenty, liczy się, że pamiętacie o tej okazji. Chłopcy na pewno od rana z niecierpliwością będą czekać na niespodzianki od Was. Nie rozczarujcie ich :) .

Przygotowujecie coś na Dzień Chłopaka?

Więcej o: