• Link został skopiowany

Kasia i Marcin zapadają się pod ziemię

Nacieszcie się nimi póki możecie.
KAPIF.PL/KAPIF

Dla wiadomość dla wszystkich fanów talentu Kasi Cichopek i uśmiechu Marcina Hakiela . Para zamierza zapaść się pod ziemię. Kiedy? Już całkiem niedługo, bo w czerwcu - dowiedział się "Fakt". Wszystko dlatego, że w sierpniu para powita na świecie swojego pierwszego potomka i chce się przygotować na ten moment w spokoju.

Wreszcie będą mogli spokojnie pomyśleć o tym, jak urządzić pokój dla dziecka i wybrać się do sklepów, by kupić ubranka dla maleństwa. Również w czerwcu mają zająć się wyborem imienia dla potomka - pisze "Fakt".

Co ciekawe, Kasia Cichopek bardzo poważnie podchodzi do całej sprawy. Ma nawet zamiar wysłać do różnych redakcji pismo z prośbą o niepisanie na jej temat. Czy to aby nie przesada?

POLECAMY:

Będzie synek!

Cichopek traktowana lepiej niż inni aktorzy?

Więcej o: