MTV EMA 2008 rozdane! Poznaj zwycięzców!

Wczorajsza noc upłynęła pod znakiem MTV EMA 2008. Nagrody najważniejszej stacji muzycznej trafiły w ręce pewniaków, lecz zdarzały się również wielkie niespodzianki. Imprezę poprowadziła energiczna Katy Perry.

Największymi wygranymi wczorajszego wieczoru była grupa 30 Seconds To Mars i jej leader Jared Leto . Chłopaki zgarnęli statuetki za Najlepszy Zespół Rockowy i Najlepszy Teledysk do piosenki "A Beutiful Lie" , który i Wam bardzo się podobał.

Również 2 statuetki powędrowały w ręce "wielkiej powracającej" Britney Spears . Piosenkarka została uznana za Najlepszą Artystkę. Jej ostatnia płyta "Blackout" została uhonorowana jako Najlepszy Album. Szkoda, że Brit nie mogła pojawić się na gali, ale zatrzymały ją obowiązki związane z przygotowaniami do wydania nowego krążka "Circus" .

Występy artystów mogły być, ale nie powalały. Zabrakło nam Tokio Hotel , które co prawda pojawiło się na rozdaniu, ale nie wystąpiło. Na gali byli Tom Kaulitz i Bill Kaulitz oraz pozostała dwójka. Wielkim zaskoczenie (a może raczej zawodem) był fakt, iż Katy Perry pokonała Jonas Brothers i Miley Cyrus z kategorii Debiut Roku. Czyż byście nie głosowali? ;>

Ogólnie było OK, ale chyba trochę...nudnawo.

Oto wszyscy zwycięzcy:

Najbardziej uzależniający kawałek - Pink "So What" Najlepszy występ na żywo - Tokio Hotel Najlepszy artysta rockowy - 30 Seconds To Mars Album roku - Britney Spears "Blackout" Debiut roku - Katy Perry Teledysk roku - 30 Seconds To Mars "A Beautiful Lie" Artysta Wszech Czasów - Rick Astley Najlepszy Artysta r&b i hip hop - Kanye West Nagroda artystów - Lil Wayne Artysta roku - Britney Spears Nagroda specjalna "EMA Ultimate Legend" -Paul McCartney Najlepszy artysta europejski - Emre Aydin (Turcja)

W galerii zobaczycie sporą dawkę zdjęć z imprezy. A już dzisiaj oddzielne galerie z Tokio Hotel, Katy Perry i Pink! Zajrzyjcie koniecznie później.

Więcej o: