Beverly Hills 90210 wraca! Pierwsza fotka obsady!

To wiadomość dla wszystkich wielbicieli seriali. Zarówno dla tych, którzy za młodu oglądali przygody paczki znajomych z serialu "Beverly Hills 90210", jak i dla tych, którzy dopiero zaczną oglądać kontynuację tego serialu. Jest już pełna obsada!

Od jakiegoś czasu zastanawiano się, kto zagra w "90210" , który będzie uwspółcześnioną kontynuacją popularnego w latach 90-tych "Beverly Hills 90210" . Ówcześni odtwórcy głównych ról byli ikonami tamtego pokolenia i trudno było znaleźć osobę, która nie widziałaby chociaż jednego odcinka kultowego serialu.

Na zdjęciach: Tristan Wilds i AnnaLynne McCord

Jednak "Beverly Hills 90210" skończyło się. Ktoś jednak wpadł na świetny pomysł (w zasadzie, to dlaczego tak późno), aby zrobić coś w rodzaju współczesnej kontynuacji popularnej serii. I tak narodził się pomysł "90210". Znamy już obsadę! Stawiano raczej na nowe twarze. W serialu wystąpią: Dustin Milligan , AnnaLynne McCord , Jessica Walter , Shenae Grimes , Tristan Wilds , Lori Loughlin , Ryan Eggold , Jessica Stroup oraz Michael Steger. Potwierdzony jest również udział Jannie Garth , która w oryginale wcielała się w postać Kelly Taylor. Krążą plotki, że Tori Spelling , czyli serialowa Donna, również dołączy do ekipy.

Na zdjęciach: Jannie Garth i Tori Spelling

Głównym wątkiem "90210" będzie historia postaci Annie Mills (w tej roli Shenae Grimes ) która przenosi się z Kansas do Beverly Hills, aby być bliżej swojej babci.

embed

Na zdjęciu: Shenae Grimes

Czeka nas fajny serial z mnóstwem wątków i pięknymi, młodymi ludźmi. Murowany hit!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.