Danny - nowy przystojniak na horyzoncie!

Ma blond włoski, całkiem nieźle tańczy i podobno świetnie śpiewa. Kto taki? Danny, a właściwie Danny Gabriel Alessandro Saucedo Grzechowski, nowe ciacho ze Szwecji. Niektórzy twierdzą, że wygląda jak Richie Stringini z US5. Czy jest dla niego zagrożeniem?

Danny (Kotek o wiele bardziej woli krótszą ksywkę niż pełne nazwisko piosenkarza) pochodzi ze Szwecji. Pewnie zauważyliście, że ma z polska brzmiące nazwisko - jego tata jest Polakiem i tutaj też mieszka. Mama pochodzi z Boliwii.

Danny zaistniał w 2006 roku w szwedzkiej edycji programu "Idol", gdzie dotarł do szóstego miejsca. Wygrać mu się nie udało, ale przynajmniej zawarł kilka znajomości i zdobył całkiem pokaźną grupę wiernych fanów. Danny poszedł za ciosem i jeszcze w tym samym roku wydał swój pierwszy singiel.

Jego debiutancki album "Heartbeats" bardzo dobrze się sprzedawał i Danny dość szybko zaczął wspinać się po drabinie popularności. Niektórzy doszukują się w Dannym podobieństwa do Richie'ego z zespołu US5 , ale przecież włosy i śpiewanie wcale nie świadczą o podobieństwie do kogoś, prawda? Rzeczywiście można ich z daleka pomylić, ale wszystkie fanki US5 wiedzą, że Richie to Richie i nikt go nie zastąpi!

A co prywatnie u Danny'ego ? Przede wszystkim chłopak nie ma czasu na nic. Poza muzyką zajmuje się ostatnio tańcem, ponieważ bierze udział w szwedzkim "Tańcu z Gwiazdami" - czytamy w ostatnim Bravo. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze ukochana dziewczyna (tak tak - Danny jest zajęty i to od ponad czterech lat!), przyjaciele i rodzina. Trudno to wszystko pogodzić.

Kto nie zna tej piosenki?

Kotek będzie bacznie przyglądał się karierze Danny'ego. Miejmy nadzieję, że już wkrótce zawita do Polski! A Wam jak się podoba jego muzyka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.