Friz ogłosił, że znika z internetu na kilka dni. Poważny upadek związku? Taka sytuacja miała już kiedyś miejsce

Friz znowu ogłasza przerwę od mediów społecznościowych. Taka sytuacja miała już miejsce podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Wersow wybrała się na kilka dni w rodzinne strony.

Więcej o Ekipie Friza przeczytasz na Gazeta.pl

Wersow i Friz tworzą jeden z najgorętszych związków w mediach społecznościowych. Karol Wiśniewski jest założycielem Ekipy, a niedawno pod jego skrzydłami wystartował kolejny projekt - Genzie. W domu nowej grupy youtuberów dzieje się sporo, przez co influencer jest pochłonięty pracą.

Zobacz wideo Friz skarży się na małą ilość snu

Tomasz Lis, Hanna LisHanna i Tomasz Lisowie - historia miłości dziennikarskiej pary

Kilka dni temu na YouTubie ukazał się film z domówki w domu Genzie. Członkowie projektu zorganizowali tematyczną imprezę pod hasłem "collage party", gdzie nie zabrakło Wersow i Friza. Para podzieliła się wspólnymi kadrami na Instagramie.

Friz i Wersow udali się na imprezę w amerykańskich stylu

Fani byli zachwyceni stylizacjami youtuberów. Postawili na stroje w stylu prawdziwego amerykańskiego college'u. Para wybrała duże bomberki w stylu amerykańskiego college'u. Do całości Karol Wiśniewski dobrał luźne spodnie dresowe, a Wersow tenisową spódniczkę.

 

Karol Wiśniewski ogłasza kilkudniową przerwę od mediów społecznościowych. Wersow odpoczywała w domu rodzinnym

Radość związaną z imprezą nieco zakłóca najnowsze InstaStory Friza. Karol Wiśniewski zapowiedział, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych i niebawem powróci. Fani pamiętają, że taka sytuacja miała miejsce, kiedy w Stanach Zjednoczonych youtuber przechodził ciężki okres i rozstał się z Wersow.

Wracam za parę dni - poinformował Friz.

FrizFriz skarży się na gorsze samopoczucie i tęskni za narzeczoną. "Wera, gdzie jesteś?"

W tym samym czasie Wersow postanowiła wybrać się w rodzinne strony. Ostatnie dni spędziła w Mielcu, gdzie zwykle towarzyszył jej Friz. Myślicie, że youtuberzy znów borykają się z kryzysem w związku? 

Więcej o: