Anna Dereszowska pokazała wnętrze domu na Mazurach. Widok z okna też niczego sobie. "Odkrywa przed nami kolejne magiczne oblicza"

Anna Dereszowska jakiś czas temu pochwaliła się, że jest w trakcie budowy domu na Mazurach. Teraz może cieszyć się odpoczynkiem w przepięknych okolicznościach.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Nie wszyscy są zwolennikami mieszkania w dużym mieście, jednak nie da się ukryć, że ze względów zawodowych zwykle łatwiej mieszkać w mieście. Niektórzy jednak znajdują rozwiązanie. Dorota Szelągowska ma dom na Mazurach, do którego chętnie ucieka i może cieszyć się odpoczynkiem z dala od zgiełku. Tym tropem poszła także Anna Dereszowska. Aktorka pokazała wnętrze nowego lokum.

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant odsłania mieszkanie. Kuchnia piękna, ale patrzymy na łazienkę

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska pokazała wnętrze domu na Mazurach. Widok z okna też niczego sobie

Anna Dereszowska i jej partner Daniel Duniak już jakiś czas temu postanowili stworzyć azyl dla rodziny. Prace budowlane można było oglądać w programie "Budując marzenia", ale nie tylko. Aktorka również w sieci dzieliła się postępami. Nie ukrywała, że było kilka wpadek, m.in. awaria pieca, zacieki na ścianach (niezafugowane kafelki pod prysznicem) czy awaria ogrzewania podłogowego w łazienkach.

Na szczęście aktorka może cieszyć się wykończonym domem. Z mediów społecznościowych Anny Dereszowskiej można wnioskować, ze bardzo często spędza tam czas z bliskimi. Na profilu zamieściła już zdjęcia, na których pokazała, jak wygląda łazienka, a teraz możemy zobaczyć salon i jadalnię, a także piękny widok zza okien. Celebrytka nie ukrywa, że jest cały czas podekscytowana.

Jesień czy zima? Nasz mazurski dom odkrywa przed nami kolejne magiczne oblicza. Cieszymy się jak dzieciaki, wstając rano i obserwując świat przez panoramiczne okna w salonie i jadalni - napisała na Instagramie.

Podoba wam się wnętrze domu aktorki?

 

Anna Dereszowska i Daniel DuniakDaniel Duniak - kim jest partner Anny Dereszowskiej?

Więcej o: