Ewa Farna nie zwalnia tempa. Na scenie pojawiła się w pięknej kreacji, która podkreśliła ciążowe krągłości

Wygląda na to, że poród Ewy Farnej zbliża się wielkimi krokami, a ona nie zamierza jeszcze robić przerwy od pracy. Nie zrezygnowała z koncertowania.

Więcej informacji o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Ewa Farna niedawno ogłosiła, że spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Artystka, choć jest w zaawansowanej ciąży, nie rezygnuje z pracy. Ostatnio zagrała koncert, na którym pokazała ciążowe krągłości.

Zobacz wideo Syn Ewy Farnej gra na perkusji

Ewa Farna nie zwalnia tempa. Na scenie pojawiła się w pięknej kreacji, która podkreśliła jej ciążowe krągłości

Na początku listopada Ewa Farna pokazała okładkę nowej płyty i pochwaliła się listą piosenek, które się na niej znalazły. Przy okazji ujawniła, że spodziewa się kolejnego dziecka! Artystka, tak jak w przypadku pierwszej ciąży, tak i teraz, długo czekała z oficjalnym ogłoszeniem radosnej nowiny. 

Od kiedy pochwaliła się, że jej rodzina się powiększy, czasem zdarza jej się opublikować w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, jak zmienia się jej ciało w czasie ciąży. Wygląda na to, że Ewa Farna dobrze znosi błogosławiony stan. Artystka nie rezygnuje z pracy. Promuje płytę "Umami", pojawiała się także na gali w Czechach, na której otrzymała statuetkę Złotego Słowika. Nadal też koncertuje. Artystka podzieliła się na instagramowym profilu zdjęciami z ostatniego występu. Piosenkarka wybrała długą suknię odcinaną pod biustem, dzięki czemu podkreśliła ciążowe kształty.

 

Przypomnijmy, że w pierwszej ciąży Ewa Farna też pracowała bardzo długo, a niemal miesiąc po porodzie wróciła do zawodowych aktywności. Czy tak będzie też i tym razem? Jak mogliśmy się przekonać, łączenie życia osobistego i zawodowego na razie nie stwarza jej wielkich problemów.

Ewa Farna w programie 'Miasto Kobiet'Ewa Farna na sali porodowej usłyszała zaskakującą prośbę.

Więcej o: