Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z rodzicami. "Wciąż w formie". Internauci: Córeczka tatusia

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie opublikowała wspólne selfie ze swoimi rodzicami. Internauci zachwycali się uchwyconym rodzinnym momentem i od razu zauważyli duże podobieństwo aktorki do jej ojca.

Więcej na temat gwiazd i ich rodzin przeczytacie na gazeta.pl.

Małgorzata Kożuchowska na Instagramie dzieli się z internautami kadrami zarówno dotyczącymi  działalności zawodowej, jak i codzienności. Nie brakuje tam chociażby rodzinnych fotografii. Obserwatorzy gwiazdy mieli okazję zobaczyć m.in. pamiątkowe ślubne zdjęcia aktorki i jej męża czy chwile spędzone z synem Jasiem. Tym razem Kożuchowska poświęciła post swoim rodzicom.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska wspomina swoje kreacje z Telekamer

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z rodzicami

Aktorka zapozowała do fotografii ze swoją matką Jadwigą Kożuchowską oraz ojcem Leszkiem Kożuchowskim, o których mówiła niegdyś, że są bardzo ważnymi osobami w jej życiu i stawia ich sobie za wzór. Cała trójka delikatnie uśmiechała się do obiektywu telefonu. W opisie gwiazda nie szczędziła im wielu ciepłych słów.

Mama i tata. Rodzice. Dziadkowie. Teściowie. Wciąż w formie, wciąż razem, aktywni, pomocni, realizują swoje pasje! Dużo, dużo zdrowia kochani! - czytamy.

Pazura, WieniawaEdyta Pazura pochwaliła się zdjęciem z mamą. Jak wyglądają inne mamy znanych córek?

Internauci nie kryli swojego wzruszenia zamieszczoną fotografią, podkreślając że bije z niej ciepło i warto cieszyć się takimi rodzinnymi momentami. Przesyłali również pozdrowienia dla Małgorzaty Kożuchowskiej i jej rodziców. Uwadze obserwatorów nie umknęło przy tym to, że gwiazda jest bardzo podobna do swojego ojca.

Córeczka tatusia - pojawiało się w komentarzach.
 

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio pochwaliła się rodzinną sesją. Na zdjęciu znalazł się nawet jej ukochany

Małgorzata Kożuchowska nie jest jedyną gwiazdą, która w mediach społecznościowych opublikowała fotografie pokazujące swoich bliskich, w tym właśnie rodziców. Zrobili to m.in. Doda, Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek czy Anja Rubik. Modelka dodanym parę lat temu postem uczciła kolejną rocznicę ślubu ojca i matki.

Więcej o: