Natsu planuje odejść z Teamu X! "Zmiany będą się działy". Padło pytanie o relacje z Malikiem Montaną

W życiu Natsu szykują się duże zmiany. Youtuberka poinformowała, że zamierza bardziej skupić się na rozwoju swojej indywidualnej kariery. Zdradziła również kilka szczegółów na temat swojej relacji z Malikiem Montaną.

Ostatnie miesiące były niezwykle pracowite dla Natsu - wygrała walkę podczas pierwszej gali High League, a później była w trasie koncertowej. Te wydarzenia spowodowały, że youtuberka nieco rzadziej pokazywała się w mediach społecznościowych. Czas odpoczynku dobiegł jednak końca, ponieważ Natalia powróciła i przy okazji przekazała fanom kilka ciekawych informacji na temat kariery i życia uczuciowego.

Nowy projekt Ekipy Friza 'Twoje 5 Minut', gościnnie NatsuPierwszy uczestnik odpadł z nowego projektu Friza. Gościnnie pojawiła się Natsu

Zobacz wideo Natsu pokazała kulisy ostatniego koncertu Teamu X oraz powrót do domu

Natsu zamierza pozostać w Teamie X do końca roku. Co dalej?

Natsu wystąpiła w najnowszym filmie Fagaty. Dziewczyny odpowiadały w nim na pytania, które zadawali im obserwatorzy na Instagramie. Podczas rozmowy zostały poruszone kwestie związane zarówno z karierą Natalii, jak i jej życiem prywatnym oraz planami na przyszłość.

Okazało się, że Natsu bardzo poważnie myśli o rozstaniu się ze słynnym Teamem X i rozpoczęciu indywidualnej kariery. Influencerka wyjaśniła, że powoli nadchodzi czas, w którym powinna bardziej skupić się na sobie. Oficjalnie pozostanie z grupą youtuberów do końca 2021 roku.

Pomimo tego że jestem założycielem  drugiego Teamu X, to powoli czuję, że zbliża się ten czas, że chciałabym robić coś innego. Mam taką potrzebę do dalszego rozwoju. Faktycznie, nie planuję zostać w Teamie tak długo, jak reszta, na pewno będę do końca roku. Zmiany będą się działy w przyszłym roku - powiedziała Natsu.

Dodatkowo w najbliższym czasie fani Natalii mogą liczyć na nowe piosenki w jej wykonaniu. Na razie jednak youtuberka nie wyjawiła żadnych dodatkowych szczegółów na ten temat. Wiemy, że będą to dwa utwory. Ciekawe kogo zaprosi do współpracy? 

Mam w planach zarówno solową piosenkę, jak i nagranie czegoś z osobą niezwiązaną z Teamem X-  wyznała Natalia.
 

Co łączy Malika i Natsu?

Oprócz spraw związanych z karierą dziewczyny poruszyły również temat życia uczuciowego Natalii. Okazuje się, że fani są niezwykle ciekawi, co tak naprawdę łączy Natsu i Malika Montanę. Podczas rozmowy youtuberka bardzo wymijająco opowiadała o łączącej ich relacji. Starała się nie zdradzać żadnych szczegółów.

Mamy podobny vibe. Bardzo dobrze mi się z nim rozmawia, on jest strasznym gadułą - zdradziła Natsu.

W dalszej części rozmowy Natalia przyznała, że uważa Malika za bardzo przystojnego mężczyznę. Również na swoim Instagramie dostała od swoich obserwatorów pytanie na ten temat. I tym razem odpowiedź była bardzo dwuznaczna.

NatsuNatsu Screen: Instagram/@natalia.kaczmarczyk

Natalia i Malik poznali się podczas jej udziału na pierwszej gali High League. Montana jest przedstawiany jak jeden z założycieli federacji.

Więcej o: